Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem nála?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem nála? Tetszhetek neki vagy csak barátkozik?

Figyelt kérdés

A srác folyton bámul, meg szokott velem beszélgetni is. Nevezzük A-nak. Múltkor éppen B sráccal, és C lánnyal beszélgetett a folyosón, de míg mentem arra, észrevettem, higy engem bámul, és elkezdett velem beszélgetni (B meg C inkább egymással beszélgettek). A ugye velem beszélgetett meg hülyéskedett. B srác menni akart, C lány pedig kérlelte, hogy ne menjen. "Mit csináljak én a szerelmespár között?" - mutatott ránk, mire én zavartan elfordultam, és biztos fülug pirultam. Nem mertem A-ra nézni, higy milyen fejet vág, de pár mp múkva megszólalt, h "Te miröl beszélsz?", bár nm undok hangsúllyal, de azért fájt. B elment. C pedig elkezdte nekünk magyarázni, hogy ö megy, és hagy minket. A viszont kérlelte, higy ne menjen, de C elindult. "Ne menj, csak miattad jöttem ide!" - szólt utána A, mire C visszajött. Kicsit fájt ez, és már én érezhettem volna magam 3.-nak, ezért szóltam, hogy én viszont megyek. "Jó, szia." - felelt rögtön A.

Én 16L

A 17F

C 16L

B 17F


2013. dec. 18. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebből túl sok mindent nem tudunk leszűrni. Én legalábbis biztos nem.


Tetszhetsz neki, benne van a pakliban.

2013. dec. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem pedig egyáltalán nem tetszel neki. Nem tűnt fel, hogy lerázott? Felejtsd el!

(ne vedd sértésnek)

2013. dec. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, csak azért nem értem, mert közben meg folyton keres meg bámul.
2013. dec. 18. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!