Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan derítsem ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy tetszek a munkatársamnak vagy csak barátkozik velem? Fontos! 22/l

Figyelt kérdés

Légyszi adjatok valami használható tippet, mert minnél előbb tudni szeretném. Ugyanis én eléggé férfiként tekintek rá, és nem szeretnék valami nagy pofára esést, hogy azt hiszem akar tőlem valamit, közbe ő csak barátkozik.

Szóval 1 hete mentem oda, azóta ismerem csak, és ő nagyon kedves velem, segít mindenben, ha meglát odajön beszélgetni, facen is szoktunk dumálni már, meg egyszer felajánlotta hogy hazavisz kocsival, de végülis nem egyeztem bele mert találkoztam egy ismerőssel munka után.

Amúgy a gond ott kezdődik hogy ő olyan fajta ember, akit mindneki szeret, mindenkivel jóba van ott. Tehát azért nem tudom eldönteni hogy rám hogy tekint. Mit csináljak vagy mit kérdezzek tőle amiből kiderül?


2013. nov. 24. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyerd el a bizalmát valmelyik ismerősének a fészbúkon, vagy ahogy meg tudod oldani, aztán kérd meg hogy kérdezzen rá, mit gondol rólad az a férfi..

Jobb nem jutott az eszembe.

2013. nov. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!