Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőként támogatnátok a 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülőként támogatnátok a 16 éves lányotokat abban hogy egy 13évvel idősebb pasival járjon?

Figyelt kérdés

Ismeritek a pasit..és megbízható..

Kort és nemet légyszi



2013. dec. 18. 18:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Soha semmiképpen sem. 16 évesen túl sok a 13 év korkülönbség.

A lány még kislány gyakorlatilag, tőle még normális h húha beleszeretett egy idősebbe.

De a 29 éves srác az már nem normális h egy 16 éves lánnyal van együtt.

2013. dec. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én 19 éves vagyok, de még hozzám is elég soknak tünik a 29...
2013. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ! Ha a pasi 29 és 17-18-nak nézz ki akkor oké! Engem is például 26 évesen anno gimnazistának néztek és a csaj akivel kavartam a 20 éves bátyja azt hitte fiatalabb vagyok nála :-) Semmi probléma nem volt a szülőkkel....ha már szívtam világéletemben a fiatalos külsőm miatt..most egyenlítődnek a dolgok! Persze-persze próbálkozhatnék 30-35 éves nőkkel is, de élből azt hiszik egy 10-essel fiatalabb vagyok náluk...akik meg gúnyolódtak, hogy jaj de gyerekes vagyok stb majd a gyerekük fiatalos udvarlójától kérjék el a személyit nehogy meglepi érje őket..a látszat néha nagyot csal :-) Persze egzisztenciám az van..full kocsi..jó állás..és kifejezetten a tinilányok tetszenek, de itt is csak addig "hőbörög" mindenki amíg meg nem látna az utcán aztán nem értené miért nem vagyok suliba vagy apuci nyugati autójában mit feszít ez a gyerek! Nem minden 29-30 éves ember nézz ki annyinak! De semmi probléma meg kell mondani a 30-35 éves nőknek hogy bukjanak rám és első látásra ne higgyék, hogy még gimibe járok hanem lássanak FÉRFINAK!
2013. dec. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
mintaszülő vagy...tudatlan
2013. dec. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13-as válaszoló, látszik, hogy mennyire komolytalan vagy te is...


Itt a külső egy dolog. Sok 15 éves 25-nek néz ki, mert meglátszik rajtuk a féktelen bulizás, cigizés, piálás meg állandó éjszakázás. Nem a külső a lényeg.

DE alap esetben egy 29 éves teljesen más értelmi szinten van, mint egy 16 éves. Más életkorban vannak. A lány még le se érettségizett, el van foglalva a szokásos tini problémákkal és nem sok fogalma van a nagybetűs életről. A 29 évesnek meg már lassan a családalapításon kéne gondolkoznia, azon, hogy megteremtse az egzisztenciáját, boldoguljon a hétköznapokban stb. stb. Ezeket egy 16 éves nem fogja igazán átérezni, mert még teljesen más világban él.

Ez így a normális. Ha pedig egy közel 30 éves pasinak még mindig csak a "partyzáson" jár az esze meg, hogy melyik éjszakára kit szedjen fel, az nem vall egy komoly jellemre.

2013. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!