Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elhitetni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elhitetni, hogy idősebb vagyok?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel, aki idősebbnek gondol...16 éves vagyok, de ő úgy tudja, hogy 20 leszek februárban.

Nem akarom elszúrni a dolgot, de nincs túl sok ötletem, hogy nézzek ki idősebbnek.Sminktippeket már néztem, de amúgy semmi ötletem nincs.

Szerintetek hogyan tud ám elhitetni vele (és másokkal) hogy idősebb vagyok?


2013. dec. 5. 15:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
az a baj ha kiderül dova leszel és tök jogos lesz. Miért kéne magad idösiteni én pl 29 vagyok és kb 20-nak néznek. Sok 20 éves nem néz ki annyinak amennyi.... A kár te is lehetnél iylen. de ha komolyan érdekel a srác akkor inkább ne kamuzz mert épp ezért fogod elvesziteni....
2013. dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azért kell idősebbnek kinéznem, mert kétlem, hogy 33 évesen összejönne egy 16 éves lánnyal...Szóval ha tudná, hány éves vagyok, esélyem sem lenne nála.
2013. dec. 5. 15:21
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
basszuss
2013. dec. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
?
2013. dec. 5. 15:28
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
hát nem is vagy normális ha 33 évessel akarsz összejönni... és szerinted emddig tudnád titkolni. egyébként ö sme 100-as ha 33 évesen elég neki egy 20 éves nő.
2013. dec. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem jó ötlet hazudni a korodról. Én ezt A SAJÁT HIBÁMBOL mondom neked szívből!!!


De a kérdésedre válaszolok: Sminkkel kapcsolatosan szerintem felesleges lenne mert ha eddig 20nak nézett ezek után is annak fog. De mondjuk egy ilyennel sikered lenne: http://www.youtube.com/watch?v=RgXBD7KOxV0


Öltözz nőiesen szépen de azért mértékkel mert 16 évesen NAGYONNAGYON GYEREK VAGY!

Én vigyáznék azért 33 éves már egy felnőtt férfi.

De azért Legyen szerencséd...

2013. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
vágod 17 év van köztetek. több, mint 2x olyan idős! :D még egy 20 éves sem nagyon illik hozzá, nem hogy te :) és szerinted ha összejöttök, akkor nem fog rájönni? hogy 20 évesen mégis mit keresel a tizedik osztályban, meg hogy miért nem költözöl el otthonról, stb. meg aztán 16 évesen az ember már felnőttnek gondolja magát, de emlékszem 16 évesen még tök gyerekes felfogásom volt mindenben. még most is, pedig azóta 3 év eltelt... :D érted, nézhetsz ki 20 évesnek, de ha jobban megismer nagyon hamar rá fog jönni, hogy nem annyi vagy
2013. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

a pasidnak egy 20 éves lány kéne. Vannak bajok nála.biztos,hogy nem egészséges.. ez azt jelenti,hogy az ő korosztályába nincs sikere mert vagy olyan nyomorék szerencsétlen vagy ronda.

DE KÖNYÖRÖGM 16VAGY!!!! 33 éves FÉRFI??

taknyos kislány vagy még tudod?

neked max 16-20 éves pasi kéne korban. Felejtsd el szerintem úgyis kiderül. Gondokozz már 33 éves lehet már családot,gyereket akar és ha azt hiszi rólad,hogy 20 vagy akkor már ugye nagykorúnak hisz és el akar költözni vagy akármi. Aztán te jössz ki rosszul belőle!!! HOVA fejlődött a világ?

2013. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok. Mindezt férfi létemre mondom! rá se néznék egy 16 éves lányra. Csak meg súgom 25 vagyok.
2013. dec. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A kor különbség manapság már nem is lenne gáz. De képes lennél úgy beleugrani egy kapcsolatba, hogy hazudsz?

Na meg mit mondasz neki hol vagy napközben? (egy húsz éves általában tanul vagy dolgozik,nem pedig másodikos gimnazista)

2013. dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!