Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy valamit nem értek. Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy valamit nem értek. Egy normális romával mi a baj?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ki fogtok cikizni ezért, de vállalom: 14 éves lány vagyok. Aki ezen akad fenn, az kérem ne válaszoljon!

Nem igazán értem, miért van ez a rasszizmus. Úgy értem, ugyanaz a faj, meg minden. Ezt hallottam érvként: hogy más faj. Pedig nem az, csak alfaji különbözőségek vannak. Ez olyan, mintha kijelenteném, hogy én csak a zöld szemesostorost szeretem, a galléros ostorost nem. Ugyanolyanok, nem? Nem értem, hogy miért kell valakit elítélni a származása miatt. Tehet ő róla, hogy románka vagy négernek vagy magyarnak születik? Nem emlékszem, hogy megkérdezték ezt tőlem... És ha normális, tanult emberről van szó, miért bántják őket? "...és ráadásul cigány." ezt olvastam valahol. Számít az? Nyilván most, ahol az a szó, hogy 'cigány', az durvább mintha azt mondanád 'gyilkos', számít. A magyarok is tehetnek arról, hogy ez van! Ne mondjuk már azt, hogy szentek vagyunk!

Mielőtt valaki azt mondaná, hogy fehérgyűlölő vagyok, nem vagyok az.



2013. dec. 18. 21:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
46%
14 éves vagy könyörgöm. Fingod sincs, a cigányok mikre képesek. Menj aludni inkább.
2013. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
40%
semmi baj nincs vele:)
2013. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
62%

A normális cigányokkal szerintem sincs baj DE! 1. ahhoz ismerni kell az adott embert, az pedig nem egy hét alatt zajlik le 2. az ilyen cigányok nagyon kevesen vannak


14 éves vagy, picit nyisd ki a szemed és láss is, ne csak nézz!

2013. dec. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
89%

"de vállalom: 14 éves lány vagyok"

az még oké, hogy 14 éves vagy... de hogy lány is? ezt hogy képzeled még is?

egy normális romával egyébként nekem semmi bajom (ismerek olyat)

de sajnos ha látok az utcán egy romát, akkor nem az jut róla eszembe, hogy ejj ezek a cigányok olyan jó fejek, hanem az, hogy mikre képesek közülük egyesek...

2013. dec. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim válasza:
53%

általánosítás,tapasztalatok stb..

oké van belőle normális de 100/1.

2013. dec. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
21%
A normálissal is csak annyit,hogy itt van.A többi 99%al,hogy él!
2013. dec. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
63%
Én nem alaptalanul utálom őket, voltak atrocitásaim. Normálissal még nem találkoztam, állatok mind.
2013. dec. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
80%
Ez aranyos, ahogy naivitásodba belevonod a tegnapi biosz leckét is példaként :)))
2013. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
43%
A faji megkülönböztetést és a rasszizmust csak az ostoba,földhözragadt és szűklátókörű söpredékek támogatják. Normális,értelmes ember nem tesz ilyet. Aki meg igen,az nem érdemli meg,hogy foglalkozz vele.
2013. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:

Harapós Sárkány:

Én is pont erre gondoltam :D

2013. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!