Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önkielégítés zuhannyal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önkielégítés zuhannyal, ha túl sokszor csinálom attól lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Elöször csak simán folyattam rá a vízsugarat, de egyszer túl közel raktam a zuhanyt és a hüvelyembe is felment a víz, tök furi de jó érzés volt, azóta sokszor csináltam így, de azt olvastam hogy ez nem tesz túl jót, ezért abba hagytam, de már annyira hozzá szoktam, hogyha kézzel csinálom az nem olyan jó. Azért néha lehet csinálni zuhannyal is? Milyen problémákat okozhat ha túl sokszor csinálom?
2013. dec. 18. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet bajod.Nagy lesz a vízszámlád.
2013. dec. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ahj #1-es ezt én akartam elsütni :)
2013. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hozzászoksz és egy igazi pasi nem fog tudni olyan "élményt" adni
2013. dec. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Légyszi normális válaszokat.
2013. dec. 18. 22:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt fogod megszokni,és ha lesz egy barátod,akkor meg nem lesz olyan jó vele,nem fog tudni kielégíteni.Ez lesz a baj,hidd el,erre akarták felhívni a figyelmed.
2013. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előzőhöz... túlságosan intenzív élményt nyújt.


Ha még nem alakult ki 100%-osan az orgazmuskészséged, és gyakran, és mindig így csinálod, olyan szinten hozzászoksz, hogy utána nem lesz olyan férfi, aki ki tudna elégíteni.

2013. dec. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Van barátom, és azzal nincs gond hogy nem tudna akkora "élményt" okozni. Az érdekelne hogy valami komolyabb bajom lehet-e tőle, mert azt már olvastam hogy nem egészséges hüvelyöblítést végezni, meg ilyenek, de ha mégis végez valaki akkor csak nagyon óvatosan, és külön készülékkel, hát én nem szoktam óvatos lenni, és elég erős vízsugárral szoktam "magamnak esni". Már egy jó ideje szoktam így csinálni és eddig semmi bajom nem lett tőle, az érdekelne hogy a későbbiekben lehet-e.
2013. dec. 18. 22:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Hoppácska, ez elkerülte a figyelmemet, hogy belül...


Elvileg ha sűrűn csinálod, kimosod a természetes nedvességét, és védtelenebb lesz a fertőzésekkel szemben. Elvileg ha odafigyelsz, intim lemosót használsz, plusz időnként hüvelykúpot, ami helyreállítja a baktériumflórát, akkor elvileg nem lesz gond...

2013. dec. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A hüvelynek is van egy belső pH-ja, azt nem jó ha folyton kimosod belőle... meg ha túl forró vagy túl hideg vízzel csinálod vagy túl erősen attól is lehet bajod. Bírd ki és csak ritkán csináld.
2013. dec. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

csak nehogy gyereked legyen tőle, mert szerintem nem fog túl sok gyerektartást fizetni.


17/F

2013. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!