Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértettem magam önkielégité...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértettem magam önkielégités közben, és amikor pislel nagyon csip, és kicsit véres a vizeletem. Utána is csip nagyon. Mivel enyhithetném? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:

irány a doki.

A véres vizelet nem jó. Belülről sérült valami. Érdekelne hogy sikerült összehozni...

2013. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezzel orvoshoz kell menni! Erre már nem jó a házi gyógymód. Lehet akár, hogy egy fertőzés is kialakult és valószínűleg valamilyen gyulladáscsökkentőt is fogsz kapni.
2013. dec. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel sértetted meg magad és pontosan hol?

Nem nagyon tudok most így hirtelen semmit elképzelni, amitől csípne meg véres lenne. Biztos, hogy attól van?

2013. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen.tárgyal.. és az sértette fel.mert az "esemény" után véres volt az.

és valószinüleg a vizeletben lévő sav csipi a sebet.. csak nem tudom mivel enyhithetném.

2013. dec. 9. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Alaposan mosd meg, és ha nem javul 2-3 órán belül sürgősen doki. A külső seb nem vérzik sokáig. A belülről jövő véres vizelettel viszont ne játsz, hanem doki


Csak azt tudom elképzelni (ha belső seb) hogy a húgycsőbe dugtál valamit, az pedig nem játék

2013. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulalok nagy voltal. Igazan kitettel magadert.
2017. febr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!