Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek írjak újra ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak újra ennek a fiúnak itt gyk-n?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú még a nyáron, akivel írogattunk egymásnak, de csak sulikkal kapcsolatban beszélgettünk, hogy hová jártunk, meg mit szeretnénk még tanulni, stb. De néhány levélváltás után már nem írt többet, én meg nem írtam rá, mert lehet, hogy megunta a témát v. én untattam, nem tudom. Csak azóta előfordult már jó párszor, hogy írt nekem privit a kérdéseim kapcsán, egészen más témában, mint amiről beszélgettünk korábban. Én nem válaszoltam a privikre, mert ha kiderült volna számára, hogy én vagyok az, úgyse írt volna vissza, legalább is én azt gondolom.

Viszont sokkal jobban elkezdett érdekelni most a személyisége, és érdekelne a véleménye is bővebben azokban a témákban, amikre írt nekem üzenetet. Szerintetek írjak neki vagy hagyjam, mert én úgy se érdeklem őt?


2013. dec. 18. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Erősen gondolkodom de nem tudok semmi érvet felhozni amellett, hogy miért nem kéne írnod. Szóval írjál nyugodtan...
2013. dec. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a felhasználóneve első két betűje?
2013. dec. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 GentLnazi ***** válasza:
Nincs mit vesztened,szerintem megéri irnod
2013. dec. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Már rég kibbannolták.
2013. dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vesztenivalód nincs, max. nem ír vissza, de meglehet, hogy legalább tisztázni tudjátok, hogy miért távolodtatok el egymástól. A többi meg majd kiderül.
2013. dec. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rám miért nem akar senki értelmes írni?
2013. dec. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
írj neki
2013. dec. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írj neki!!! Én is örülnék ha írnának... :)
2013. dec. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!