Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostohatestvérem. Nagy baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostohatestvérem. Nagy baj?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy nekem és a mostohatestvéremnek nem volt párkapcsolata egy ideje és valahogy összejöttünk vagyis nem, nem járunk hanem csak szeretkezni szoktunk, de persze titokban, ám elég gyakran. Akárhányszor fogadjuk meg akár magunknak, akár egymásnak, hogy ez volt az utolsó, nem megy. Nem tudjuk abbahagyni, és nem tudjuk megállni.

Mit csináljunk?



2013. dec. 18. 23:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. dec. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Amíg elvagytok egymással addig csináljátok. Majd amikor kinéz egy kapcsolat valamelyikőtöknek akkor abbahagyjátok.
2013. dec. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

16 évesek vagyunk mindketten

És kedves 2. Kommentelő, egyáltalán nem vagyunk azok..

2013. dec. 18. 23:11
 4/16 A kérdező kommentje:
De persze attól is félünk, hogy lebukunk.
2013. dec. 18. 23:12
 5/16 anonim ***** válasza:
5/5 vagyok közben válaszoltál miközben írtam a kérdésem most láttam:D
2013. dec. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem féltek a lebukástól vagy, ha mégis akkor talán pont ez teszi izgalmassá a dolgot.
2013. dec. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha mindketten élvezitek, akkor egyeltalán nem gond szerintem.
2013. dec. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mostohatestvér,az azt jelenti,hogy biológiailag az égvilágon semmi közötök nincs egymáshoz,tehát nem nagyobb probléma így a szex,mint bármely két másik ember közt.
2013. dec. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A mostohatestvér nem vér szerinti rokon szóval teljesen természetes.. Inkább a 16évvel van baj. Kissé korai.
2013. dec. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nekem ő volt az első most nyáron, ő viszont már tapasztaltabb volt akkor.
2013. dec. 18. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!