Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenétek olyan nővel (25),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek olyan nővel (25), akinek gyereke van?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiság... 3 éves gyerekem van, 25 vagyok. Ha (nagy ritkán) szórakozni megyek, szoktak odajönni hozzám ismerkedni, de persze nem tudják hogy gyerekem van:) Eddig még nem volt merszem/igényem kapcsolathoz, de érdekelne, hogy mik az esélyeim... ti mit reagálnátok, ha ez derülne ki ismerkedéskor?
2013. dec. 18. 23:35
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

ha mondjuk 35 körül lennék akkor bevállalnálak ha nagyon bejössz minden szinten :D

F20

2013. dec. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. dec. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

Én szeretem a gyerekeket:)

Szóval számomra ez nem lenne akadály.

2013. dec. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
Te jó ég, ennyien nem tudnak olvasni, vagy két szám már túl sok egy mondatban?:D 1 db gyerekről van szó, oké?
2013. dec. 19. 13:59
 35/45 anonim ***** válasza:

Csak akkor ha apuka abszolút nem lenne a képben. Nincs kedvem jelenetekhez, ex-anyós rosszallásához, illetve nosztalgia félrelépesekhez.

Szóval csakis tiszta esetben.

36 F

2013. dec. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Igen, amikor lesz egy jó állásom, miután elvégeztem azt, ahova jelentkeztem. Addig nem lenne sok értelme. (22/F, bár akkor én sem ennyi leszek.)
2013. dec. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
56%

Határozottan NEM! A gyermek édesapja és közted egy életre szóló kötelék van..a kislányod/kisfiad természetes módon ragaszkodik és szereti az apukáját független attól, hogy köztettek miért és hogyan lett vége! Az apukáját nem is tudnám és nem is akarnám pótolni alapdolog, hogy a volt férjed az életünk( ha úgy alakulna) része lenne mindig!

Ezt azért nem könnyű tolerálni! Ha közös gyerekünk lenne akkor a te gyerekedet ez nagyon megviselhetné...tudod mi egy egység..apa-anya..gyerek, neki pedig az apukája külön van? - családba volt rá példa unokatesómék..elvált asszonyt vett el és a előzőházasságból született kislányt nagyon megviselte hogy a tesónak akár karácsonykor akár máskor családja van neki meg az apukája külön van..kívülállónak érezte magáét)...szóval ezen okok miatt és persze az exférjed családja voltatok és lesztek is igazából mindig! Nem kezdenék bele ilyesmibe, hanem egy olyan hölggyel kezdenék akin nekem szül gyereket és az én családom...nincs hétvégi apuka látogatás és a többi!


30F

2013. dec. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

De sokan nem tudnak olvasni. Pedig értő olvasás érettségi anyag.

Kedves én 26 éves nő vagyok. A férjem álltal nagyon sok férfi barátom van. Sajnos azt kell mondjam nem sokan vannak akik bevállalnák így a kacsolatot. Elvált, gyerekes férfiak vagy önbizalom hiányos úriemberek között akadhat. Mindenesetre nem fogsz tudni kedvedre válogatni.

2013. dec. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

"vagy önbizalom hiányos úriemberek"

Fú, ez betalált. Meg is gondoltam magam.

2013. dec. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
nincs önbizalomhiányom
2013. dec. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!