Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Némelyik negyven feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Némelyik negyven feletti nőnek miért nincs családja, gyereke. Dolgozik. Jól néz ki. Van saját ingatlana?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 13:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
némelyiknek van.
2013. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Számos oka lehet. Sorolhatnám napestig a lehetséges okokat.
2013. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nah ilyen a karrierista nő:) kiváncsi lennék h boldog-e
2013. szept. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2013. szept. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem mindenki vágyik családra, gyerekekre. Ő élni akar, neki ez megfelel. Semmi különleges nincs ebben.
2013. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ilyet én is ismerek, itt valaki azt kérdezte előttem hogy boldog lehet-e. Saját állítása szerint neki így jó az élete és nem kell neki senki. Ennyivel elintézte. Igaz hogy ő az édesanyjával él talán ezért sem kell senki neki, nem tudom.
2013. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

A van saját ingatlana az felsorolás akart lenni. Nem kérdés. Sorry...


Csak kíváncsi vok, hogy az ilyen nőnek mi jár a fejében?

Pasik és kész?

2013. szept. 25. 13:30
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem szereti az elkötelezettséget, a munkájának él, nem akar gyereket, nem talált magához illő partnert, stb. Bármi lehet.
2013. szept. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

A munkának nem él, az csak jövedelem miatt van.

Nem karrierista.

2013. szept. 25. 13:35
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül arról van szó, hogy nem akarna, szerintem sok olyan van, aki akar, de nem jön össze, mert nem talál megfelelő társat, akivel el tudná képzelni egy családot.
2013. szept. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!