Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ujra elkezdtem beszelni ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ujra elkezdtem beszelni ex baratommal. Jo otlet ez? (Tobbi lenn)

Figyelt kérdés
2 eve szakitottunk , s azutan nem keresett nem valaszolt a telefon ra sem az uzenetekre ...mintha megszuntem volna szamara...Most ujbol elkeztunk beszelni bocsanatot kert es alitolag jo volna ujra probalani ...Szerintetek ez jo otlet ? Es miert nem tudok ra haragudni ?
2013. dec. 19. 00:45
 1/8 Joco901019 ***** válasza:
Ha nincs senkid akkor miért ne? De lehet jobb lenne hanyagolni attól függ hogy miért lett vége annak idején.
2013. dec. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat azt pontosan en sem tudom ,,,, alitolag egyik szuloje miatt mert az kulfoldon elt es ugy volt hogy kikoltozik s aztan vegul meg sem ,,,,de szerintem ez kamu mert nem keresett utanna
2013. dec. 19. 00:53
 3/8 Joco901019 ***** válasza:
Már bocsánatot kért és úgy gondolja hogy jó lenne újra kezdeni akkor valamit biztosan jelentesz a számára. Próbáld meg hajrá! Aztán okosan.
2013. dec. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztatast !! Nem tudom miert nem tudok ra haragudni ...Talan azert mert meg nem felejtettem el teljesen ?! mintha ha ott folytatnank ahol abba hagytuk ... es olyn jo erzes ez
2013. dec. 19. 01:02
 5/8 anonim ***** válasza:

átvert


n em kell neked

2013. dec. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg átvert,ezt tudomásul kéne venned. Legközelebb is meg fogja tenni. Talán épp magányos,nem talált magának olyan lányt,mint szeretett volna,és rájött,hogy te tényleg megtudtál neki adni mindent. Nem tartom jó ötletnek,légy erős,ne add meg neki azt az örömöt,hogy megint bábozhasson veled.
2013. dec. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem is gyanús, hogy " ha nincs ló, szamár is jó" alapon jutottál eszébe.


Ha fontos lettél volna neki, akárhogyan, de keresett volna.

2013. dec. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na? Kiástad a döglött kutyát a kertből?
2014. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!