Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok! Van köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Van köztetek olyan, aki rendszeresen gyakorolja a vallását?

Figyelt kérdés
Ha esetleg valaki rám támadna, csak kíváncsiságból írtam ki a kérdést, nem vagyok homofób egyáltalán. Sokan azzal jönnek , itt is lehet olvasni, hogy bűn meg ilyenek. Tehát van olyan aki annak ellenére hogy a saját neme iránt érez vonzalmat és ennek ellenére sem fordít hátat a vallásnak? Vagy esetleg olyan aki pont emiatt hátat fordított? Homofóbok kíméljenek minden téren, nem az ő véleményükre vagyok kíváncsi.

2013. dec. 19. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem egy ilyet lehetett már itt is olvasni, szóval vannak. Persze ettől még buták maradnak, hogy a vallásukban hisznek, ami még saját maguk ellen is szól.
2013. dec. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem neveznék azért senkit sem butának, mert gyakorolja a vallását, amiben nevelkedett. Elvégre nem hinném hogy azért mert a vallás "elítéli" (igazából csak úgy tudom, hogy azonos neműek közti szexuális kapcsolatot) ezt, azért valaki is egyik percről a másikra hívő emberből, "nem hívő" lesz. Egyébként tapasztalatra vagyok kíváncsi, nem bántásokra.
2013. dec. 19. 13:08
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Napimádónak kell lenni.Ő az egyetlen igaz Isten!
2013. dec. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, én. És rajtam kívül még sokan. Vannag meleg vallási csoportok is.
2013. dec. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a vallásban hiszek, hanem Istenben
2013. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező: Az te vagy, én nevezném, sőt nevezem is butának.
2013. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Engem meg nagyon nem érdekel hogy ki minek nevez kit. Csak a kérdésre a normális válaszok érdekelnek, olyanoktól akik ehhez tényleg hozzá tudnak szólni, azoktól köszönöm.
2013. dec. 19. 14:34
 8/11 anonim válasza:
Nem lett kikötve, de feltételezem a kereszténységről van szó. Én a homofóbok miatt az egyháznak fordítottam hátat, és a ténylegesen buta, elvakult embereknek, de ettől függetlenül a keresztény vallás nem zárja ki a homoszexualitást sem, sőt, elcsépelten hangzik, de a szeretet a lényege. :) Nem tudom olvastad-e egyébként, de amikor azt írja a biblia, hogy bűn, azelőtt pár bekezdéssel meg olyanokról beszél, hogy az a tárgy, amit egy menstruáló nő megérint, az tisztátalan lesz egy napig. Nem egy ókori nép szabályai alapján kell élni, hanem a vallás értékei alapján. :)
2013. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#3

Praise the sun!

2013. dec. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ilyen nő vagyok. :)

És igen, vagyunk egypáran, csak nem kötjük mások orrára a nemi orientációnkat. Amúgy pedig nem hiszem, hogy a két dolog ki kell, hogy zárja egymást. Az egyik előttem szóló is írta, hogy a szeretet az alapja mindennek.

Volt egy nagy csatám a vallásom kontra másság témakörben. De a családom (akik szintén hívők), barátaim és Isten szeretete miatt feltápászkodtam a megpróbáltatásokból. Azóta kiegyensúlyozott és boldog vagyok, úgy ahogy még előtte sohasem.

A vallás emberi dolog, a hit pedig egy közvetlenebb út Istenhez. Előbbi nem tökéletes, mivel emberek alkotják, alkotjuk, ezért szomorúnak tartom, amikor valaki az adott vallás nevében ítélkezik, és /úgy gondolja, hogy/ pontosan tudja, mi a helyes és a jó.

Isten igazi "arcát" azokon látom, akik a szeretetet nem csak vallják, hanem cselekszik is. :)

2013. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!