Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerettetek már bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerettetek már bele olyan emberbe, akinek a külseje egyántalán nem vonzott titeket?

Figyelt kérdés
De a belsö értékei, az emberi tulajdonságai igen, és emiatt egy idö után "megszépült" a szemetekben a másik?
2013. dec. 19. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen. Az egyik osztálytársamba. Szerintem még most is csúnya, de nem zavar, mert nagyon szeretem, ráadásul esélytelen hogy összejöjjünk ugyhogy mindegy hogy mit érzek iránta, vagy hogy milyennek találom.
2013. dec. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Tarnolf ***** válasza:

Tudom, nem pasiknak szól, de azért válaszolok, velem volt már olyan, hogy az adott lánynak a jelleme vonzott és ezáltal megszépült. :)


F

2013. dec. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen.nagy orra volt,és olyan volt a szája,mint egy néger pasinak.
2013. dec. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nagy orr, néger száj? reménykedtél a hatalmas dákóban? :D
2013. dec. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Basszus, akibe én szerettem bele, annak is nagy orra és négerszája van.
2013. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
igen
2013. dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen! A pasimat ki akartam dobni, miután kihasználtam testileg, anyagilag, de aztán beleszerettem fülig. Utána 1 év után ő dobott ki mint macskát sz**rni!Én összetörtem lelkileg... Most újra puncsol nekem, de olyan csúnya, ragyásnak és büdösnek tartom, hogy az nemigaz... nem tudom mi lesz belőle...
2013. dec. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen. De ő nem volt csúnya, csak nekem nem jött be. Alacsony volt, persze tőle magasabb (172 cm), szőke és kék szemű, fülbevalós, nagy dumás. 3 évig egy baráti társaságba jártunk ki a helyi sörözőbe. 2,5 évig nem vonzott semmilyen szinte. Majd jött egy érdekes este, olyan volt mint amikor felszáll a vak szerelmesek szeméről az a bizonyos rózsaszín köd. Elkezdtünk többet beszélgetni és megismertem az igazi valóját, bele szerettem.
2013. dec. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De jó történeteitek vannak! :-) :-)
2013. dec. 19. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!