Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy dezodoros flakon milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy dezodoros flakon milyen méretű faroknak felel meg, átlagosnak v. nagynak?

Figyelt kérdés

Egy dezodoros flakon kb. 16 cm hosszú és 3-3,5 cm vastag, ami nekem már nem megy be akármennyire is felizgulok meg nedvesedek. Eddig csak egy barátom volt, akinek kb. 11 cm-es és 3 cm vastag volt a farka, amit szintén nehezen helyezett be, bizonyos pózokban be se tudta helyezni, viszont néha meg rövidnek éreztem. Lehet, hogy az a baj, hogy nem tágulok rendesen vagy valami más gond lehet velem? Mással is előfordulhat, hogy egy dezodoros flakon annyira nagynak számít, hogy be se helyezhető vagy én vagyok ilyen nehéz eset?

Légyszi normális válaszokat, de ne privit.


2013. dec. 19. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
miért nem helyezhető be? :o
2013. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
de kicsi fasza volt a barátodnak
2013. dec. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

azért egy dezodoros flakon jóval vastagabb, mint egy 15-16 centis átlagos farok.

mielőtt feldugod magadnak a flakont legalább húzol rá egy kotont?

2013. dec. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

akkor mi lenne veled 18cm hosszúval és 16cm kerületűvel :D

18f.

2013. dec. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az enyémhez képest kicsinek.
2013. dec. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább egy shop-ban vegyél egy rendes vibrátort, vagy dildót mielőtt megsérted magadat...
2013. dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tevetke ***** válasza:

Azért egy dezodoros flakon tök más, a pénisz flexibilis, kissé formálódik, ahogy behatol a hüvelybe, némiképp alkalmazkodik a két nemiszerv egymáshoz.

Viszont, ha a volt barátoddal is ez volt, akkor elképzelhető, hogy vele nem izgultál és nedvesedtél be úgy, ahogy kellett volna. Mást nehezen tudok elképzelni... esetleg még azt, hogy nagyon gyerek vagy még.

Megkérdezhetem hány éves vagy?

25N

2013. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 theBarbi ***** válasza:
100%
Mondja el nekem valaki hogy mi visz rá egy nőt arra hogy megpróbáljon egy dezodoros flakont feldugni magának???
2013. dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!