Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz hogy a ronda kinézetű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a ronda kinézetű férfiaknak meg kell barátkozni azzal a gondolattal hogy soha a büdös életben nem lesz senkijük?

Figyelt kérdés
-egy barátnő, -egy igazi barát.

2013. dec. 19. 19:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Ekicsir te vagy az?
2013. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Tarnolf ***** válasza:
Nem igaz. Van marha ronda haverom (mellesleg egy igaz barátom és ez oda-vissza működik, szóval egyik pont:pipa) akinek már volt esélye összejönni egy csajszival.
2013. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Ha így folytatod, akkor igen.
2013. dec. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

nem én vagyok.


de kérdező, igen....nekünk rondáknak az örök magány fájdalom és gyűlölet marad.


és ott van a folytonos sóvárgás a társ iránt...fájdalmas 1 dolog ez, rosszabb mint bármely más betegség.

én személy szerint a szemeimet kivágnám 1 barátnőért.

a szemeimet.

kivágnám.

1 barátnőért.


idáig jutottam, szeretni akarok, ölelni meg mindent, nem akarok már egyedül lenni, nem NEM, NEM, NEM, NEM KELL EZT VISSZAUTASÍTOM, ELUTASÍTOM, NEM KELL...SZERETNI AKAROK..SENKIM NINCS ÉS FÁJ, ROHAD.TÚL FÁJ ÉS ZAVARÓ NEM JÓ..


nem nagyon bírom már.

2013. dec. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Én se bírom már nagyon.
2013. dec. 19. 19:13
 6/28 anonim ***** válasza:

Az az igaz, hogy az ilyen hozzáállású férfiaknak nem lesz soha senkijük.

Azt meg végképp nem értem, hogy szerinted az igaz barátság is a kinézeten alapul?

2013. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Ronda vagyok, és nem igaz, amit mondasz. Arra viszont számíts, ha szép barátnőt akarsz, akkor kb. 2 évente lesz olyan lány, akit egyáltalán érdekel a dolog, és az esetek felében jön majd össze kb...

Most volt egy lány: szép és okos, ráadásul bejöttem neki. A sors mégis úgy hozta, hogy nem jött össze. Most várhatok megint 2 évet...

2013. dec. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
igen, egy ronda törpe vagyok még köszönni sem akarnak nekem a lányok...
2013. dec. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Valahogy a nyolcassal egyetértek.
2013. dec. 19. 19:16
 10/28 A kérdező kommentje:
Nekem is annyira fájl ahogy a szerelmesek ölelkeznek.
2013. dec. 19. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!