Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért itt sírnak?

Figyelt kérdés
Mindenki itt sír, hogy ronda, sose lesz barátnõjük, ami marhára idegesít... Én nemcsak, hogy ronda, még kövér is vagyok, de mivel van önbizalmam (nem tudom honnan) és nem félek csajozni, ezért néha nekem is csurran-cseppen valami. Az ilyen embereket nem fogom megérteni, hogy miért nem kezdenek magukkal valamit, bármit.
2013. dec. 19. 19:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

kérdésed jogos.

én is így vagyok vele

2013. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ekicsir sír a legjobban :DD
2013. dec. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
mindenkinek szüksége van arra h kiöntse másoknak a lelkét
2013. dec. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

miért.

hova menjünk akkor sírni?


szeretnék 1 barátnőt akit szerethetek, olyan nagy kérés ez az istentől olyan nagy....1 barátnő akiért reggelente felkelhetek, akiért élhetek akinek vehetnék ajándékokat...OLYAN NAGY KÉRÉS EZ..MIÉRT, MIÉRT ADTA RÁM EZT AZ ÉG MIÉRT, MIÉRT NEKEM MÉRT ÉN..ÉN, ÉN, ÉN, ÉN, ÉN MINDIG CSAK ÉN..NEM BÍROM kell 1 barátnő, szeretni akarok, ölleni, meg mindent ami ezzel jár.


nem bírom már sokáig épp elmével.

2013. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Hidd el, ezeket a kérdéseket ugyanaz a néhány ember írja ki minden egyes nap, hogy újra és újra megerősítést nyerjenek, hogy tényleg selejtek, mert könnyebb erre fogni a dolgot, mint a saját tehetetlenségükre és gyávaságukra.


Én azt mondom, nem kell velük foglalkozni, ha ötezer jótanácsot leírsz nekik, az sem fog változtatni az életükön, csak magadat idegesíted fel, hogy ilyen degenerált emberek élnek. Kár érte.

2013. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Többé már nem fog sirni Ekicsir,ugyanis épp csajozós tanácsokkal látja el egy Casanova.
2013. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

3as, ez nem lélek-kiöntés, hanem nyavajgás és vádaskodás... nagyon utálatosak az ilyen kérdést kiíró pasik.. gyűlölik a nőket és követelik, hogy azonnal pinához juthassanak..


KÉrdező, add fel, nem tehetsz ellen semmit... én oldalakat írtam már tele, regényeket leveleztem és semmi... a fülükig alig jut el amit mondasz, nem hogy az agyukig:D


én 170 magas vagyok, kancsal, aliglátó, szőrös, sörhasú és elég sikeres a csajoknál:D

2013. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mert "Amit máshol nem mertél...Itt megteheted"
2013. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog az ekicsir félék érzelmeivel játszani, és tuti recepteket adni nekik, ahelyett, hogy megmondanák neki, hogy csak rajta múlik. A lúzer, és a nőcsábász között a különbség csak fejben van.
2013. dec. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kedves Ekicsir!

A barátnőt nem az Isten adja, hanem Neked kell megszerezni.

A barátnővel nem JÁR semmi.

Alanyi jogon senkinek sem JÁR semmi! Csak vannak akik tesznek azért, hogy legyen nekik. És ne, ne kezdd, hogy Te mindent megteszel, de csúnya a pofád... Az emberi faj évtízezredek óta létezik, és egészen az elmúlt évtizedekig kivétel nélkül meg tudott küzdeni az ilyen "problémákkal".


Annyit tanácsolok, hogy figyelj oda a lányokra. Ne magadra figyelj, hanem a másikra. Nem ördöngösség, pillanatok alatt kiismerhető egy lány annyira, hogy tudd milyen választ vár.

2013. dec. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!