Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok akik úgymond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik úgymond "nem adják alább" és csak a helyes pasikra buknak miért sírnak itt sokszor, hogy minden pasi aki tetszik nekik csak szexet akar?

Figyelt kérdés

És igen tudom rengeteg mizogin kérdés van nap mint nap itt, hogy a szép lányok ilyen és olyan kegyetlenek de most nem ezekről van szó, hanem azokról akik állandóan párkapcsolatért siránkoznak de csodálkoznak, ha a "társaság középpontja, magabiztos, helyes pasik" csak kihasználják őket és lefekszenek velük. Nem érzik ebben a hatalmas ellentmondást vagy az összes otthon hagyta az eszét?

Magyarázza már ezt el valaki. Hasonlattal élve ez olyan mintha akarnék egy cicát erre hazavinnék egy bengáli tigrist, hogy az majd jó lesz és boldogan élünk életünk végéig.


2013. nov. 2. 16:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
2013. nov. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
1# Nem tudom miért linkelted, én is láttam azt a kérdés de ennek semmi köze nincs ahhoz.
2013. nov. 2. 16:57
 3/24 anonim ***** válasza:
Mert nem értelmesek az ilyen nők. Mit vársz? A sors nem fogja megjutalmazni érte amiért ilyen érzéketlenek.
2013. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Én helyes pasi vagyok és nem csak szexet akarok. :-3
2013. nov. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Szerintem azért léteznek magabiztos, helyes ÉS hűséges férfiak. Ők tetszenek nekünk, lányoknak. A jó külső nem feltétlen jelent taszító belsőt.....
2013. nov. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Nem, a példád sántít! Mert akinek "magasan van a mérce", az pont nem cicát akar, hanem igenis bengáli tigrist, és egy cicával nem lenne boldog.

Kinek mi az értékrendje. Van, akinek a külső fontos, van, akinek más, de tényleg nem érdemes alább adni az értékrendből, ez nálam már sokéves tapasztalat. Mert ha én bengáli tigrist akarok, és cicát viszek, akkor nagyon, de tényleg nagyon hamar ráunok a cicára, és szegény borzasztóan csalódott lesz, ha túladok rajta... neki se teszek jót azzal, ha felkeltem benne a reményt.

(És nekem nem a külső dominál, de van olyan tényező, amiből viszont "nem engedek".)

2013. nov. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Mi van, ha azt mondom, hogy ezek a lányok előnyös kinézetűek ellenben előnytelen jelleműek. Nyilvánvalóan előnyős kinézetű fiút szeretnének maguknak, ellenben jellemük miatt nem ismerik fel, hogy melyik fiúnak van olyan jelleme, mely számukra hosszú távon megfelelne. (ez így viccesen enyhe volt) Másrészt az előnyös jellemű fiúk sem érdeklődnek irántuk, mert látják jellembeli hiányosságukat. Így a két érintett fél elkerüli egymást. Tehát maradnak ezeknek a lányoknak az előnytelen jellemű, de előnyös kinézetű ifjak.

Oké, eléggé belemagyarázás, de unatkozok:D Bocs a barokk körmondatokért.

2013. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Már te is kezded? Azt hittem ennél értelmesebb vagy. úgy látszik, rosszul hittem.
2013. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak helyes pasijaim voltak, de egy olyan sem akadt közöttük, aki csak szexet akart volna tőlem. Nem értem miért kell a helyes pasikat így degradálni. Nekik is vannak érzéseik. Nem mindegyiknek, de ez nem azon múlik, hogy valaki mennyire jól néz ki. Én sem vagyok éppen előnytelen külsejű, mégsem használok ki senkit.
2013. nov. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Ez eddig oké, vannak helyes pasik akik hosszútávon gondolkodnak de a 18-25 éves, sőt még túl is nem ez a jellemző. És jóval több nő akar párkapcsolatot ilyen férfival mint ahány ilyen gondolkodásmódú férfi van. De akkor, ha valaki belátja nekik valószínű nem jut mert a környezetükben nincs ilyen férfi akkor miért nem adják alább, ezek szerint a párkapcsolati vágyaik másodrendűek.

Tehát ennek ellenére is ők próbálják munkára befogni a "csődöröket" és csodálkoznak, ha az beléjük rúg.

2013. nov. 2. 17:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!