Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy észre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy észre vegyen?

Figyelt kérdés

Én amolyan "láthatatlan" lány vagyok, de nekem is vannak érzéseim és érzek. Van egy srác, aki az osztálytársam, néha beszélünk, vagyis hát ezt annyira nem tudom leírni de ő nem mindenben olyan mint a többi fiú. Csak az olyan rossz, hogy ő is körülugrálja a cicababákat. Kedves velem, de ... ez nem olyan.

Olyan rosszul esik.

Nekem még nem igazán volt barátom és nem tudom, hogy mit tegyek. Nem vagyok csúny csak nem tudok azonusulni a többi lánnyal. Nem sminkelem magam csak nagyon ritkán és akkor is csak szolidan csak a szememet húzom ki. Csinos vagyok. De ezt nem én mondtam. Mondták már nekem.

Szóval valaki tudna segíteni, hogy hogyan érjem el hogy észrevegyen, hogy meglássa a bennem lévő jót?

17 vagyok majdnem.



2013. dec. 19. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hiába.Nem tetszel neki.
2013. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kedves vagy!!!!!!! :'(
2013. dec. 19. 19:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó de most mi vársz?ha tetszenél neki már így is észre vett volna.Akkor legalább tudnád,hogy nem csak a külsőd miatt tetszenél neki...
2013. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De én senkinek sem tetszem csak ezért mert nem vagyok olyan mint a többi lány. Egyedi vagyok úgymond.
2013. dec. 19. 19:40
 5/12 anonim ***** válasza:

Jah egyedi...Persze.

Az meg,hogy senkinek se tetszel..Pff egyenesen vicces.Tetszel te sok srácnak,csak nem veszed észre.

2013. dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 The Heartless válasza:
Hogy észre vegyen? Hát ha az osztálytársad és nem vesz észre akkor veled van valami, te szerencsétlen. Máskülönben észre vett volna, biztos valami gyámoltalan liba vagy, aki otthon megállás nélkül facebookozik. Ébredj fel és adja magadra te kis.... fattyú!
2013. dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,

Egy:heti egyszer ha felmegyek facebookra.

Kettő: nem vagyok gyámoltalan csak nincs tapasztalatom e téren.

De abban biztos vagyom, hogy nálad intellivensebb vagyok.

Nem kritizációt kértem, és az észrevegyen szót máshogy értelmezed.

2013. dec. 19. 20:28
 8/12 A kérdező kommentje:
*Intelligensebb
2013. dec. 19. 20:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Kívánd meg karácsonyra :3 Kinek a pap, kinek a papné.. Kinek te, kinek más tetszik. Amit mondhatok, hogy kezdj el 1 picit lógni vele reménykedvén hogy észreveszi és lép.. :)
2013. dec. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 The Heartless válasza:
Te siralomharcos... gondolod hogy itt meglehet állapítani hogy ki milyen inteligens? Ha már itt tartunk hányas IQ-d van?
2013. dec. 21. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!