Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy egy fiú az iskolából aki nem nagyon vesz észre, észre vegyen engem?

Figyelt kérdés
Légyszíves normális válaszokat :) Nagyon fontos lenne

#éljgf
2013. szept. 10. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Odablattyogsz hozzá, megpaskolod a vállát és elhívod sörözni.
2013. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok bocsi ezt kihagytam
2013. szept. 10. 17:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Írj üzenetben, tudok segíteni!

Tapasztalt vagyok.

2013. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1-esnél a pont

Én örülnék neki :D

2013. szept. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vigyél neki szendvicset. Vagy palacsintát.

Tudsz már egyáltalán palacsintát sütni? Mig nem tudsz addig nem pasizhatsz.

2013. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ne figyelj a hülyeségekre :D engem úgy próbált meg egy lány felszedni hogy megfigyelte hogy gyakran bambulok el és nézek csak egy pontba és mindig oda ment xD és gyakran nézek körbe és emiatt állandóan nézet akár hányszor csak körbe néztem aztán szépen lassan néha néha a megállt a tekintetem rajta ő olyankor elmosolyodott és ez tetszett szerintem próbáld ki te is :)
2013. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem hülyeség. Nőknél a palacsintasűtés a szocializálódási folyamat része.
2013. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de gondolom az iskola közepén nem áll le neki palacsintát sütni vagy fut hozzá ismeretlenül hogy nézd hoztam neked palacsintát amit megkel mondja hogy aranyos lenne de biztos kinevetnék
2013. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szemkontaktus-mosoly-szemkontaktus-mosoly...és ha a srác veszi a lapot, akkor a többi jön magától.
2013. szept. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!