Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, összejöjjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, összejöjjek egy két gyerekes pasival?

Figyelt kérdés
Tegnap este egy közösségi oldalon megismertem egy pasit. Elvált, van két gyereke gondolom így gyerektartást is fizet.
2013. dec. 20. 08:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ez hogy jön ide, hogy gyerektartást is fizet? A pénze kell vagy mi? Ha igen, akkor nem javaslom. Illetve ha normális kapcsolat kell, csak akkor kezdj elvált 2 gyerekes pasival ha MINDIG tolerálni tudod a gyerekeit (pl. hogy velük karácsonyozik, vagy náluk tölt 1-1 szünetet...)
2013. dec. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
A gyerekei kb 20 év körüliek, de tanulnak.
2013. dec. 20. 08:24
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap este ismerted meg egy közösségi oldalon...gondolod,fizet gyerektartást... Úristen,Ki vagy Te?
2013. dec. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én még csodálkozunk, ha panaszkodnak itt a palik, hogy társkeresőn nem találnak normális nőt... :-)
2013. dec. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
#2/2. Mi a bajod van?
2013. dec. 20. 08:45
 6/23 Passiflora ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Ha tőlünk, vadidegenektől vársz tanácsot ebben a kérdésben, ahelyett, hogy megismernéd azt a férfit, akkor én azt tanácsolom, hogy inkább ne.

2013. dec. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%

Ha úgyis már felnőtt a két gyereke (ahogy írtad előző kommentekben) akkor én simán összejönnék vele. Bár ha még csak most ismerted meg, várj vele kicsit, ismerd meg jobban (nem tudhatod miért vált el a feleségétől-lehet megcsalta vagy verte vagy ki tudja). Ha túlságosan beleéled magad csalódás lesz, hidd el.

De engem mondjuk az se zavarna ha a két gyerek vele együtt élne, én szívesen résztvennék azok nevelésében is.

-egy barátsgos válaszoló :)-

2013. dec. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap cseteltetek. Még nem is találkoztatok. Egyáltalán nem biztos, hogy összejöttök. Szóval nem gondolod, hogy egy kicsit korai ezen filózni?
2013. dec. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Úgy utálom a második típusú válaszolókat... omg ! Mi az hogy teher az ha az a gyerekeivel kell töltse a Karácsonyt ?! Annyira erkölcstelenek vagytok, hogy az fantasztikus. És nem azért nem találnak az emberek normális párt maguknak az emberek mert a nők válogatósak, hanem épp a tifajtátok miatt, akiknek teher a világ összes dolga ! Gratulálni tudok ilyen erkölcstelen élet miatt ! És még itt oltjátok a kérdezőt, ahelyett hogy kicsit magatokba néznétek !!!!

-előző voltam amúgy-

2013. dec. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszoló az a kérdező volt, és én =az első válaszoló) hoztam fel a karácsonyt.


Te miről beszélsz amúgy? Példának hoztam fel, hogy csak akkor kezdjen elvált, gyereket nevelő emberrel, ha eltudja fogadni, hogy bizonyos dolgokban a gyerek lesz az első (tehát nem féltékenykedik, meg tiltja a saját gyerekeitől).

Ha te ebben bármi erkölcstelent vagy szégyellnivalót látsz, akkor benned van a hiba, vagy félre olvastál valamit.

2013. dec. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!