Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is hülyeség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is hülyeség a házasság intézménye?

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 17:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek joga van hülyének lenni.
2013. dec. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Akkor fejtsd ki, hogy miért nem.
2013. dec. 20. 17:07
 4/25 anonim ***** válasza:
hülyeségnek nem tartom, de ne várja el senki se, hogy mindenkinek kötelessége igénybe venni.
2013. dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
nem, azaz lehet, de... hát jó de, nem tudom, honnan tudjam? NEM TUDOK SEMMIT
2013. dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
A legtöbb nő azért házasodik, hogy vagyona legyen. A sok hülye férfi meg elhiszi, hogy szeretik őt.
2013. dec. 20. 17:10
 7/25 anonim ***** válasza:
nem gondolom hogy hulyeseg a hazassag intezmenye, valaki szamara fontos formalisan is kifejezni az erzeseit, ez egyfajta materializalodasa a kapcsolatnak, bar nem alapfeltetele egy kapcsolat mukodesenek, de semmikeppen sem hulyeseg
2013. dec. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
lehet, hogy hülyeség, de én szeretnék majd azért feleséget ^_^
2013. dec. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
A szüleid házasok?
2013. dec. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Nem.

Házas vagyok és nem bántam meg, hogy férjhez mentem.

Én házasságpárti vagyok, én úgy gondolom, hogy akivel le szeretném élni az életemet, azzal házasságban szeretnék élni. Nálam az egy olyan dolog, hogy akivel házasságra léptem, az egy nagyon komoly és elkötelezett dolog mind a kettőnk részére. Nem beszélve arról, ha jön a baba, nem kell külön apasági nyilatkozattal bajlódni.:)

Amennyiben valamikor szétmegyünk, akkor elválunk és kész. De nem így indulok neki egy kapcsolatnak, ami reményeim szerint életem végéig tart, hogy ó, hát úgyis szétmegyünk, akkor minek házasodjunk össze? Akkor minek éljen eleve kapcsolatban egy ember, ha úgyis bármikor szétmehet?

2013. dec. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!