Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetértetek ezzel? Mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek ezzel? Mert szerintem nem feltétlenül igaz.

Figyelt kérdés
Van két haverom, egy fiú és a lány. A fiú a társaság vezető személyisége, törtető, erős, magabiztos, őszinte, és nem mellesleg intelligens is. Igazi győztes típus. A csaj meg ugyanilyen csak nőben. Ők ketten folyton veszekednek egymással, a csaj mindig mindenféle beképzelt baromnak elhordja a srácot, de néha meg mintha csak szikrázna közöttük a levegő. A többiek mindig azt mondják, hogy ők ketten még biztosan egymásba fognak gabalyodni. Mindketten totál makacsak... Szerintetek is így van ez? Ha két ember - főleg ilyen emberek így viselkednek egymással, az a vonzalom jele?
2013. dec. 20. 17:56
 1/3 ASOT ***** válasza:
Őszintén szólván ha végre dugnának egyet akkro mind a ketten lenyugodnának. Csak egyik okosabb mint a másik...ennyire egyszerű.
2013. dec. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Láttam egy ilyet valahol, két baromi okos (kajak a suli legjobbjai) beszélgettek:

-Utállak!!

-én is!!

-Megcsókolsz?

-Ja!

Szerintem lesz valami

2013. dec. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, mindketten nagyon erős személyiségek és okosak is. Már régóta megy köztük ez a harc oda-vissza, itt az ideje már dugniuk egyet vagy valami, akkor talán megváltoznának egy kicsit? :D
2013. dec. 20. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!