Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk ha van baratnotok es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ha van baratnotok es elmentek nelkule bulizni?

Figyelt kérdés
es ittasok vagytok meg ki mi?ratok masszik egy bombazo ribi megcsaljatok a baratnotoket vagy ellenaltok
2013. dec. 20. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha szeretem a barátnőmet, akkor miért csalnám meg?
2013. dec. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

soha nem kerülnék ilyen szituációba...

ha kerülnék is soha nem csalnám meg

2013. dec. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A kérdező szerintem most ott van egy szórakozóhelyen beállva és ez jutott eszébe, hogy ír ide.

Vagy ennyire retardált, hogy nem tud írni.

2013. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ja 3as evek ota kulfoldon vagyok felejtem a magyart boccsika a helyesirasert de neked meg annyi eszed sincs hogy a kerdesre valaszolj de akkor minek irsz ha nem tudsz normalis valazt irni unatkozol?
2013. dec. 20. 19:54
 5/14 anonim ***** válasza:

Az oldalon van hibajavító.Vagy talán színvak vagy,hogy nem veszed észre a piros vonalat a szavak alatt?


Persze,hogy elmegyek.Miért ne mennék?ettől még nem fogom megcsalni.

2013. dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3 év alatt elfelejted a saját anyanyelved? Aaaaaz igen, tehetséges vagy.
2013. dec. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bocsánat, látom nem 3. De akkor is, ha 10 éve vagy kint, akkor is gááááz
2013. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
most irtam volna nektek egy szepet de nem engedtek el kuldeni de annyira kotekedtek az egyik nem tudd olvasni a masik felre erti a kerdest a harmadik meg gyertek ide tobb mint tiz evre azt megtudod
2013. dec. 20. 20:08
 9/14 anonim ***** válasza:
nem járok bulizni, nem voltam ittas az eddigi 25 életévem alatt, és nem állok le részeg ribikkel..
2013. dec. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
kosz 9 es rendes vagy es nem kotekedel a helyes irasomba azert meg vannak rendes magyarok
2013. dec. 20. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!