Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet feldolgozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni egy elutasítást, ha az ember "nem kell"?

Figyelt kérdés
Összetört vagyok, csalódott, önbizalmam nulla.
2013. dec. 20. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Meg kell látni a többi milliókat, akiknek kell.
2013. dec. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell rágódni rajta évekig, hanem tovább kell lépni.
2013. dec. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jókérdés.. én iszom sírok szarul érzem magam de majd átmegy..az idő mindent meggyógyít egyszer.
2013. dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noydra ***** válasza:

Leszarod.

Van még elég faszi/csaj a földön...

2013. dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ASOT ***** válasza:
Éretten felnőttesen, az élet megy tovább.
2013. dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2013. dec. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Amikor eszembe jut, hogy 'szeretem', elterelem a gondolataimat arrafelé inkább, hogy 'szabad vagyok' :)
2013. dec. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell tanulni, hogy a "nem kellesz", az nem feltétlenül személy szerint neked szól, hanem simán lehet, hogy az illető képtelen kapcsolatokra, neki vannak problémái. Ez az egyik lehetőség. A másik, hogy nem vagy az esete, van ilyen, nem lehetünk MINDENKINEK az esete. Akarnál amúgy olyasvalakivel együtt lenni, akiről lerí, hogy nem szívesen van veled? Ugye nem? Szerintem te olyasvalakire vágysz, akinek te magad vagy a főnyeremény!

Csak meg kell találni azt a valakit! :)

2013. dec. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ASOT ***** válasza:
ez jó ez a videó :)
2013. dec. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jó a videó :)
2013. dec. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!