Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha vki kezd belémszeretni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vki kezd belémszeretni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem biztos, de régóta tetszem neki, és egyre gyakrabban keres, de nem akarom, hogy belémszeressen, de bunkó sem akarok vele lenni. És mivel konkrétan nem mondta ki ezt, így ezzel nem tudom visszautasítani. Én lány, ö fiú.
2013. dec. 20. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
küldd be a barátzónába :DD ha tökös gyerek akkor emelt fővel veszít és békén hagy
2013. dec. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csak mostanában már nem keres 4-5 napja, és egyre jobban azt hiszed beléd szeretett....:D Jól mondom?
2013. dec. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen kizárt, hogy adj neki egy esélyt?
2013. dec. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 nem. Mondom egyre jobban keres.
2013. dec. 20. 23:36
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 én nem tudnám megszeretni és nem is akarom
2013. dec. 20. 23:36
 6/8 anonim ***** válasza:

mé nem tudnád szeretni?


és amúgy miket beszél neked amikor keres? ha nem vallja be h szeret, hanem te érzed, akkor az az jelenti h szeretnéd h szeressen...(valaki)

2013. dec. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 régebben már próbálkozott nálam

És nem akarom, hogy szeressen, mert nem tudnám viszonozni, de a haverom, nem akarom, hogy rossz legyen neki

2013. dec. 20. 23:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok. Tegnap reggel suliba még egy meglepetés is várt rám az asztalomon Karácsony alkalmából. Nem is gondoltam volna. Én egyenlőre sodródom az árral. Nagyon jó barátom a fiú, pár hónapja ismerem csak, de nagyon bírom. Jó érzés, hogy van végre egy fiúbarátom, akivel nagyon sok mindent meg tudok beszélni, és segít is, ha tud. Ő tényleg törődik velem, érdeklődik. Érdekes, mert néha csak barátként érdeklődik, törődik, néha viszont érzem, hogy tetszek neki.

Mivel ezt még sosem mondta ki, nem tudok mit tenni. Attól tartok, lehet, hogy félreértem a dolgot és akkor meg cikinek lenne megmondani neki, hogy figyelj, nekem te csak barát vagy. Pedig ez így van. Fizikai vonzalom teljes hiánya mellett értelmetlen lenne belemenni egy kapcsolatba. De nem tudok mit tenni. Sodródom az árral, és örülök, hogy van egy ilyen jó fiúbarátom. :)

2013. dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!