Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy középiskola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy középiskola után kezd majd férfiasodni az arcom?

Figyelt kérdés
Úgy érzem/látom, hogy elég gyerekes arcom van, mennyire valószínű, hogy egyetemi éveim alatt fog megváltozni az arcom?Most vagyok 11.-es, de nem karakteres az arcom :/ Ti ismertek olyan srácot, aki sokat változott középiskola utolsó éve után?
2013. dec. 11. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
nálam is ez van, én most vagyok végzős, majd fog nyugi, de gondolj arra h majd 50évesen kb 30nak fogsz kinézni majd!:D
2013. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el egy háborúba. Garantáltan olyan kisugárzásod lesz, hogy senki nem mondja, hogy gyerekes vagy. :D
2013. dec. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető,

Feri a középiskola utolsó évében változott a legtöbbet, és az első éves osztálytalálkozó után már Gizinek hívtuk.

2013. dec. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Karalábéé az a durva, hogy nekem komolyan van egy ilyen sztorim 5 év külömbséggel :D
2013. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én fél centis hajjal és fülbevalóval kezdtem, azt rasztával meg szakállal jöttem el.
2013. dec. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy a mai fiatalok csak nagyon kevese tud, fiatalon markáns arcúvá formálódni.

Nekem már 11.be rendesen nőtt a borostám, és amikor néha borovált voltam akkor is megjegyezték hogy jóval "nyúzottabb" az arcom mint bárkinek az osztályban.

Mondjuk jó is a genetikám minden ilyen férfias jegyet hamar kaptam, és konkrétan 19 évesen is úgy néztem ki mint most 21 évesen.

2013. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak most kezd nőni a borostám, a testalkatom rendesen férfias, de még nem teljes a borostám, ezért még eléggé gyerekes az arcom és ez nagyon idegesít engem :D Valamivel fel akarom dobni a fejem, hogy férfiasabbnak tűnjek végre :D
2013. dec. 11. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!