Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen összezavarodtam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezavarodtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 éve van kapcsolatom, úgy érzem jól működik, nem veszekszünk sokat, de szexuálisan nem kívánom annyira. Ő viszont igen. Közben pedig azt vettem észre, hogy az egyik "kollégám" (kicsit a főnököm is) iránt többet érzek. Viszont ő nős, és idősebb is mint én, és soha sem akarnám( lehet nem is tudnám) tönkre tenni más kapcsolatát, de sokat gondolok rá és úgy érzem kívánom őt. Tanácsokat adjatok légyszi!!!
2013. dec. 21. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked jobb lenne szingliként...
2013. dec. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi extrém nincs ebben, csak a 21. századi morált tükrözöd te is vissza. xd
2013. dec. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 QueenRavenna ***** válasza:
R*b*n*
2013. dec. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nős férfival NEM kezdünk ki, és a korrektség jegyében szakíts a pároddal is. Ne rabold az időtöket egy false kapcsolatban
2013. dec. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék a párommal szakítani. Lehet hogy ez az "érzés" valami átmeneti dolog. Nem tudom. Sose csaltam még meg őt, nem vagyok egyébként ribi.
2013. dec. 21. 14:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Valahol el kell kezdeni.... Már nem vonzódsz a pasidhoz, első lépés: le kell zárni. Második lépés: hagyd a főnököd, mert tényleg ri..banc leszel.
2013. dec. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..
2013. dec. 26. 07:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy bírom ezt a dumát.... Elmondja, hogy nem kívánja a pasiját, meg másra éhezik, aztán mondanak neki valamit, erre bevágja, hogy de ő nem akar szakítani!!! Komolyan, akkor mit akarsz?? Nem, nem működik jól a kapcsolatod, legalább beszéld meg a pároddal, hogy még is mi van veled, nem kívánod a szexet, mit tudnátok tenni...! Ha már nem akarsz szakítani ez a minimum. Én biztos hogy kilépek olyan kapcsolatból, ahol nem kívánom a páromat. Az is igaz, hogy fiatal vagyok, de szerintem te sem vagy idős, én nem szeretnék még évtizedeket elvesztegetni egy olyan kapcsolatban, ahol igaz, hogy nagy a megszokás, de a szex az semmilyen!
2013. dec. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!