Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már teljesen összezavarodtam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már teljesen összezavarodtam. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Nem rég szakítottam egy sráccal, 7 hónapja voltunk együtt. Azért döntöttem így, mert mást szerettem, és ez így nem volt jó egyikünknek se. Tudom, hogy nem esett jól neki, mert őp még mindig szerelmes belém. Viszont amióta nem vagyunk együtt folyton sírok, hiányzik, látni akarom őt, megölelni, belenézni abba a szép barna szemeibe. Nem értem magam, hiszen azért szakítottam, mert másba lettem szerelmes. Ajj, most mit tegyek? Teljesen össze vagyok zavarodva. :( :'(
2010. aug. 26. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ha még ő is szeret téged és ezek szerint te is mégis csak őt szereted, akkor talán megpróbálhatsz beszélni vele és ha ő is adja akkor megpróbálhatnátok még egyszer. de csak ha biztos vagy benne h ő kell neked, nehogy megint pofára ejtsd. az ember érzései már csak ilyenek, nehéz rajtuk kiigazodni, és a legváratlanabb irányba változhatnak.
2010. aug. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

neked kell eldöntened, melyikük a fontosabb..


én térden állva kérnék bocsánatot a sráctól, és visszamennék hozzá.. sírni és vágyakozni az után szoktak, akit nagyon szeretnek

2010. aug. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hidd el hogy tudom mi játszódik le benned:

több hónapja együtt voltatok (bár nem tudom csak gondolom h eddig ez volt aleghoszabb kapcsoaltod és gondolom kezdted furcsának érezni hogy ennyi ideje vagy egyvalaki melett- ha nem ezért hát másért) a lényeg hogy a másik srác aki miatt otthagytad a barátodat nyilván valóan egy fellángolás lehetett ez megesik amikor sokáig vagy együtt valakivel és egy kis változásra vágytál viszont száz százalék hogy még szereted a barátodat úgyhogy usgyi vissza hozzá de azonnal és kérj bocsánatot tőle mert nagyon nagy fájdalmat okoztál neki. Ja és beszéljétek meg hogyan tudnátok kicsit feldobni a kapcsolatotokat :D de komyolan ez segit: lehet akár közös pancsizás sok habbal, vagy akár egy közös kis főzés akonyhában ezután kajával beülni a tv-elé és filmet nézni, sőt társasozás és a vesztes megmaszirozza a másikat egyéb hülyeségek :D hidd el beválik ;) sok sikert

2010. aug. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
NAgyon köszönöm mindenkinek! :))
2010. aug. 26. 08:42
 5/8 anonim ***** válasza:
majd tájékoztass minket
2010. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ma fogunk találkozni. Megbeszéljük, hogy hogyan tovább. Remélem, megbocsát, bár nem csodálkoznék ha nem. :(( Annyira gyűlölöm magam, tiszta idegroncs vagyok már. :'(

Kérlek, szurkoljatok!:(

2010. aug. 27. 09:06
 7/8 A kérdező kommentje:
Megbocsátott! Annyira, de annyira boldog vagy! Imádom őt! :D ^^ <3
2010. aug. 28. 20:22
 8/8 anonim ***** válasza:

szívből gratulálok


most már vigyázz rá :)

2010. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!