Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyek le róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyek le róla?

Figyelt kérdés

Tudom,millió ilyen kérdést tesznek fel naponta,csak annyira nyomja már a szívemet ez a probléma,és igazából nincs,akivel megoszthatnám!

Szóval,szerelmes vagyok egy férfibe,akiről konkrétan tudom,hogy nem lehet az enyém,ne kérdezzétek miért,egyszerűen nem lehetünk soha együtt,és én ezt tiszteletben is tartom.Mindketten 20-on túliak vagyunk,ő pár évvel idősebb nálam.Megnehezíti a dolgot,hogy jóban vagyok Vele,így még rosszabb a helyzet,mert ha kiderülnének az érzéseim,akkor még a barátságnak is vége lenne.A legrosszabb pedig az,hogy mindkettőnk kapcsolatban él,csak annyi a különbség,hogy szerintem Ő boldog,én meg Rá vágyom,csak ő ezt szerintem abszolút nem is sejti.A közvetlenségemet Vele szemben nyilván baráti közeledésnek veszi.Ezzel nekem nem is lenne problémám,hiszen addig jó,amíg nem tud róla!Igen ám,csak én nem tudom őt kiverni a fejemből.Hogyan tegyek le róla?Tippek,ötletek?Rosszindulatú emberkék már most menjenek innen,az építő kritikát szívesen elfogadom,de bántásra nincs szükségem!


2009. nov. 26. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elég gyakori eset.Amúgy tanácsot ebben képtelenség adni,max annyi hogy ha epekedsz utána akkor inkább ne találkozz vele.A saját kapcsolatodban is romlanak a dolgok ha másra vágysz legalábbis nálam így volt.De ez patthelyzet,ha valamit lépsz akkor vagy rosszabb lesz és bukod mint barátot is,meg esetleg még többet is veszthetsz,vagy jól jön ki a dolog csak akkor 2 kapcsolat is tönkremegy és elég rosszul,(de ilyet nem akarsz)vagy epedsz utána és eszed magad vagy hanyagolod.Ezek mondjuk nem tanácsok csak a helyzet nagy vonalakban.Itt nincs tanács,én inkább nem találkoznék vele vagy kiszeretnék belőle(de könnyű ezt mondani)
2009. nov. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hogy elolvastad,és próbáltál segíteni azért!Igazából tudom,hogy erre nincs konkrét recept,csak jól esett kiírni magamból! :-)
2009. nov. 26. 02:35
 3/4 anonim ***** válasza:

De ismerem ezt az érzést... :) Ugyan én még csak 18 vagyok, ő pedig idősebb 3 évvel.

Nálam is kb. ez a helyzet, csak egyikünk sem él kapcsolatban, és így még fájóbb, hogy ott van, enyém lehetne, de mégsem.

Ha megoldhatod, akkor ne találkozz vele egy ideig. Ha barátok vagytok, akkor valószínű fog keresni, de halkítsd le a telefont. Kicsit magadra figyelj egy nap. Kényeztesd magad, vidd el a barátnőidet moziba, járjátok a várost, stb.

Nekem ez segített. Akárhányszor meglátom, akkorát dobban a szívem, hogy huhh... :) De a barátnőim elterelik a gondolatomat (ráadásul velük nem oszthatom meg, mert olyan mértékben nem szabad szeretnem az illetőt).

Fájó dolog ez :( De nekem már csak az is segít, hogy kiírom magamból. Enyhít rajta.

Párodat pedig ne hanyagold, ő is segíthet túllépni ezen. Újítsatok valamit a kapcsolatotokban. Valószínűleg azért is erősebb most az érzelmed a másik férfi iránt, mert "tiltott", mert új, izgalmasabb... Vidd el oda a párodat, ahova az másik férfit vinnéd. De azért ne rá gondolj :)

Remélem valamit segített... Legalább én is adtam ki magamból... :))

2009. nov. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :-)
2009. nov. 26. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!