Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sokat gondolok valakire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokat gondolok valakire egy nap, akkor az azt jelenti, hogy belezúgtam?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, csendes, visszahúzódó, zárkózott... nehezen nyílok meg, csak akkor, ha tudom hogy a beszélgetőpartneremben megbízhatok, és nem fog verbálisan bántani. Igen, régen piszkáltak. És mivel csendes is vagyok, és egyben jó tanuló is, van aki még most is megszól emiatt. Nem vagyok olyan különc, mint amilyennek a leírásom alapján látszom. :D

A lényeg, hogy van egy fiú osztálytársam, akivel kb 1 hónapja elkezdtem haverkodni. Jobban mondva ő velem. Tavaly nem voltam teljesen egyedül, de megbukott a barátnőm, így egyedül maradtam. Az ő egyik haverja is megbukott, és mivel előtte is szoktunk beszélgetni, egymás mellett ültünk pár órán, és már egyre több órán. Persze, az osztálytársak jöttek azzal, hogy biztos szerelmesek vagyunk egymásba... de nem! Tény, hogy többet gondolok rá, de ez lehet azért is, mert kb vele beszélgetek a legtöbbet az osztályban, és tök rendes velem! Mondhatjuk szerintem azt, hogy haverok vagyunk. Ő 19 éves.


2013. dec. 21. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A jó tanulóknak is vannak érzéseik?
2013. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért ne lennének érzéseik?
2013. dec. 21. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Még lehet belőle valami. :) Becsüld meg a barátaid, az meg ne érdekeljen h ki mit mond! :)
2013. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!