Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet velem? Mostanaban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belllllla kérdése:

Mi lehet velem? Mostanaban olyan erzesem van mintha belezugtam volna a legjobb baratnombe. Mikor meglatom annyira ver a szivem es mikor vele vagyok meg akarom csokolni ot. Vele almodom mindig ra gondolok. Ilyen meg soha nem volt velem.

Figyelt kérdés

mit tegyek? ettol most leszbi vagyok?

csajok veletek volt mar valaha ilyen? belezugni a legjobb baratnobe?


2010. júl. 9. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
leht hogy csak egy kis fellángolás.a barátnőd tudja már?és mit szólt?
2010. júl. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

háát nagyongyanús ogy tényleg leszbi vagy...bár nem tudom

de szerintem ezt ne vard a nyakábaa lánynak mert eléggé fura lesz neki majd agyjál majd ugy kérdezgess töle dolgokat.pl hogy te el tudád magad képzelni gy lánnyal...stb

2010. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
bocsi a majd agyjál ugy azt nem ide akartam írni
2010. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is pont igy voltam.. aztán már nem birtam magamban tartani... és elmondtam... igaz kicsit taktikázva...:) pont a napokban. szóval mi megbeszéltük, és kiderült, hogy ő is pont igy érez ahogy én, de azt is megbeszéltük, hogy igy köztünk nem lesz semmi, vagyis nem akarunk egymástól semmit... vagyis maradunk tovább igy barátok ahogy voltunk!:) aztán meglátjuk hogy mi lesz.. próbáljátok esetleg ti is megbeszélni... bár nem tudom, hogy a te barátnőd milyen, de ha legjobb barátnők vagytok biztos megtudjátok beszélni!:)
2010. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

19:41

sztem nem biztos, hogy leszbi... lehet, hogy csak a barátnője iránt érez igy.. bár ezt nem tudom, de nálam igy van... mert én am. más lánnyal nem tudnám elképzelni.. sőt undorodok a gondolattól is. de ez az egész lehet hogy csak ennyire elmélyült barátság, amit sok lány összetéveszt a szerelemmel.. igazából én magam sem tudom, de szeretném megfejteni!:) mert am. én nekem eddig csak pasijaim voltak és ez eléggé összezavart... meg most is úgy érzem hogy a fiúk vonzanak, a lányok nem, kivéve a legjobb barátnőm! furcsa...:) előző voltam.

2010. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem azér mondom csajszi de az az érzésem hogy veled valami gáz lehet nem is kicsi
2010. júl. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem nem.. ezzel semmi baj. Igaz nem tudom hogy hány éves vagy, de itt csak a hormonok keresik a helyüket. Ezzel semmi probléma. Ha éreztél már ugyanilyet egy fiú iránt, akkor tuti nem vagy lezbi. De olvastam ilyet különben az IM-ben. És írták, hogy ezzel nincs semmi gond, úgyhogy megnyugodhatsz. Nem tudom, hogy elkellene mondani a barátnődnek. Lehet, hogy ha elmondod megkönnyebbülnél. Amikor sokan mentünk buliba, és kicsit piás állapotba voltunk:), a legjobb bnőm mondta h nagyon megkívánt engem, és kár hogy én nem lennék benne.. Engem nem sokkkolt a hír. Nevettünk egyet, és mentünk tovább:P
2010. júl. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

en 16 vagyok.eddig csak pasikkal jartam.

nem tudom most mi van velem.felek ha elmondom neki akkor tobbe mar nem ugy nez majd ram.

2010. júl. 9. 21:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha gondolod irj privit... segitenék szivessen ha tudok...

19:49-es voltam

2010. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
..de itt csak a hormonok keresik a helyüket..
2021. márc. 21. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!