Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Magasabb lányoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Magasabb lányokat miért nézik ki?

Figyelt kérdés
180 cm vagyok és barátaim megszokták a magasságom el is fogadják, viszont utcán megbámulnak néha érdekesebb megjegyzéseket reakciókat is kapok. Pasik terén sem jók a kilátásaim és sokszor már leteszek arról. hogy találok valakit is. Sokszor már úgy érzem elítélnek pusztán a magasságom miatt. Magas lányok ti is éreztetek ilyet? Srácok véleménye is érdekel.
2013. dec. 22. 16:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
majd találsz alacsonyabbat :D
2013. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
ne aggódj 164 centis pasiként ugyan ezt élem meg :)
2013. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nalam kimondottan elony, mivel 192 cm vagyok, az alacsony csajok soha nem tetszettek.
2013. dec. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én is magas vagyok, és kaptam már megjegyzéseket szintén. Egy benga állatnak érzem magam.
2013. dec. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Hülyeség az egész.Ettől nem leszel kevesebb ember.
2013. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Legalább lesz okod kosárlabdás pasikkal összejönni.
2013. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
16:19 én is valahogy így vagyok meg egy társaságban ha van olyan aki először lát az biztos elkezdi fúú de magas vagy kosarazol -.- én meg inkább le se reagálom mert unalmas és idegesítő, hogy így is mindenki látja minek kell még kihangsúlyozni
2013. dec. 22. 16:26
 8/23 anonim válasza:
Most még ez a helyzet hogy tényleg meg néznek és jelenleg nem tudsz ezen változtatni..:/De hidd el hogy a késöbbiekben tapadi fognak rád a pasik.!!Mert imádják a magas csajokat:)És pluszba..elönyös koncertekre járni.
2013. dec. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
186 cm magas pasiként mondom, hogy nálam előny a magas nő, mert én sem vagyok egy alacsony alkat. Nem szeretem, ha a partner csak a nyakamig ér. 25/F
2013. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ja meg még annyit, hogy gondolom az alacsonyabb férfiak néznek ki, mert tudják nincs sok esélyük nálad. Ne foglalkozz velük! 9-es voltam.
2013. dec. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!