Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a magasabb lányokat nem meri annyira megszólítani? Magasabb lányok tik errőr mit tapasztaltok?

Figyelt kérdés
180 cm körüli lányokra gondolok.
2011. nov. 26. 15:53
 1/5 Vicuska87 ***** válasza:
ha nem merik megszólítani, az nem azon múlik, hogy a lány milyen magas, hanem a pasi beszari!
2011. nov. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

178 cm magas vagyok,nem is az hogy nem mer megszólítani valaki csak kevés a velem magas vagy magasabb nálam, pasi.

20/L

2011. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

A magas lányoknak általában kényszeresen a magasabb férfiak jönnek be, ezt a férfiak is tudják, akik alacsonyabbak, azok eleve nem merik leszólítani őket.

Egyébként nekem a 155-165 cm-es és vékony lányok jönnek be, pedig nem vagyok alacsony. Magas nőkkel egyszerűen nem tudok mit kezdeni, nem nőiesek számomra.

2011. nov. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

15:55-nek


azért a nők tudnak úgy viselkedni, hogy nem is akar odamenni a férfi

2011. nov. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaz, mert hát magasabb vagyok az átlag pasiknál (178cm, pláne ha magassarkú is van rajtam), de érdekes módon nekem az alacsonyabbak jobban tetszenek, ugyanakkor nem tudnék velük járni (már próbáltam, de nagyon furcsa volt). Tehát maradnak a magasak, de belőlük meg nincs olyan sok. És nekik pedig általában alacsony csajok kellenek. Ördögi kör.
2011. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!