Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak ezek a beszólások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ezek a beszólások a 12/13/14 éveseknek?

Figyelt kérdés
Csomószor olvasom hogy miért fekszenek le, és hülyék stb. Értem hogy kicsik hozzá a 12-13 évesek, de ezért miért kell őket leszólni?

2013. dec. 22. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
te is köztük való vagy?
2013. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Oktató célzattal. Hátha értelmet verhetünk a csöpp agycsökevényükbe.
2013. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit kéne nekik mondani?
2013. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mert még babázniuk kellene mint 10 éve. kis idióták
2013. dec. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem én szűz vagyok! 15L
2013. dec. 22. 16:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert anyjuk nem igazán tanította meg nekik mit kéne tenniük. És ezernyi kérdesen látni, hogy a felvilágosítás sem történt meg, a szexuális nevelés teljes hiányáról van szó.
2013. dec. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10 éve egy ilyen kérdés meg sem fogalmazódhatott volna a fejedben. Csak sajnos elkorcsult a világ.
2013. dec. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

általában annak szólnak be, aki:


-nem tud egy értelmes kérdést feltenni

-12-13 évesen akkora arca van, hogy nem fér be az ajtón

-a helyesírása egyenesen katasztrófa

-szexel össze-vissza, közben azt hiszi, hogy az oráltól is lehet terhes

-már olyan érett, hogy 14 évesen szedi a tabit, de nem képes értelmezni a tájékoztatóját

-azt hiszi, mindenhez joga van, ugyanakkor kötelessége nincs



arról sajnos nem a válaszolók tehetnek, hogy a tinik 90%-a ilyen, a kivételnek pedig minden tiszteletem, hogy ilyen beteg világban képesen normálisnak maradni, még ha ezért ki is közösítik, vagy minimum furcsának tartják őket.

2013. dec. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezzel a nagyon nagy probléma, hogy láthatóan a szülők lexarták a nevelését. Tisztán látszik, hogy 0, azaz zéró felvilágosítást kapott. Egymástól tanulják a baromságot azért, mert anyja/apja szülőnek egy kókler.

Ezért nem kéne elüldözni őket, legalább itt kapjanak korrekt választ mert hüyleséget fognak csinálni. (ahogy csinálnak is)

2013. dec. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!