Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek az alabbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek az alabbi tortenetrol?

Figyelt kérdés
Boldog hazassagban elek a ferjemmel, imadjuk egymast, mindenunk megvan, jo a szexualis eletunk.Nemreg talalkoztam egy ferfival, akivel elso perctol nagyon jol elbeszelgettunk.Neki is van csaladja, de sokat nem beszel rola.Telefonszamot csereltunk es megbeszeltuk, hogy csak munkaidoben keressuk egymast.Nagyon jokat tudunk beszelgetni, olyan dolgokrol, amikrol egyikunk se beszel otthon.Mindig talalunk valami temat amirol akar orakig is tudnank beszelgetni.Amugy nagyon figyelmes velem, sokat bokol es neha celozgat is , de ugy teszek mintha nem vennem eszre.Azt mondhatom, hogy amiota megismertuk egymast az eletem is megvaltozott, mas a kozerzetem, jo kedvem van es olyan jol eso erzes vele lenni.Kulonben o is ezen a velemenyen van.Megbeszeltuk, hogy csak baratok leszunk, de egyik beszelgetes alkalmaval egy erdekes kerdest tett fel nekem, amire nem kellett rogton valaszolnom, de arra celzott, hogy esetleg felrelepnek-e vele.Kovetkezo talalkozaskor kellett volna valaszoljak ra, de neki vagy nem jutott eszebe, amit ketlek, vagy pedig rajott, hogy nem kellett volna ilyet kerdezzen es orult, hogy en nem hozom elo.Amugy nekem eszem agaban sincs megcsalni a ferjemet, baratkent tekintek ra.Vajon ez idovel is igy marad, vagy elofordulhat, hogy egymasba szeretunk es egyutt felrelepunk?Vagy csak arra megy ki a jatek, azt akarja elerni, hogy lefekudjek vele?
2009. nov. 26. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Én úgy látom hogy ennek így vagy úgy de szex lesz a vége...


Ha fontos neked a férjed akkor szakítsd meg a kapsolatodat azzal a pasival.


f/29

2009. nov. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valami hiányozhat a kapcsolatodból, amit most megtaláltál. Egy kis fejtörés, ülj le, gondolkozz mit akarsz a kapcsolatodban, s mit ebben a baráti viszonyban. Szerintem a kisördög ott van körülötted, s bármi lehet. Jobb most számotvetni mint később siránkozni, hisz két család életéről van szó.
2009. nov. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ebből előbbutóbb megcsalás lesz. hidd el, a férfiak értik a dolgukat ilyen téren. megtalálják a módját, h elcsavarják a fejed, főleg hogyhamár az elején ilyen könnyen belementél a számcserébe, és a sok beszélgetésbe. aztán megmajd jön a lelkifurdalásod. én azt ajánlom szakítsd meg a kapcsolatot, vagy ha nemis akaropd ennyire drasztikusan, akkor kcisit vegyél vissza. lássa rajtad h te sosem csalnád meg a férjed, és eszed ágában sincsen túl jóba lenni vele.
2009. nov. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kerülgeted a forró kását és alig várod, hogy megégesd magad.

Ha tovább barátkoztok előbb utóbb meg fog győzni róla, hogy feküdj le vele. A kérdés, hogy szereted-e annyira a férjed, hogy nem csalod meg, így nem udvaroltatsz magadnak. Vagy nem, de ebben az esetben elgondolkodnék hogy van-e értelme a házasságodnak.

2009. nov. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Te lélekben már rég megcsaltad a férjedet. Félre ne értsd, nem vádaskodom, csak tény ami tény. Lehet hogy ez azért van, mert a férjeddel van amiről nem mersz beszélni, vagy van amiről ő más véleményen van, vagy nem hallgat meg téged, vagy nincs humora. Nem tudom, de valami neked hiányzik otthon. Valószínűleg a pasinak is hiányzik valami otthon. Nem kell azt feltételezni hogy ő csak jártszik veled, nem hiszem. A kérdés az, hogy például van-e gyerek. Ha nincs gyereked, én meggondolnám, hogy nem válok-e el, vagy legalábbis egyelőre külön költöznék, mert ez így nyilvánvalóan nagyon nem jó.

Viszont biztos van amiben a férjed jobb, monjuk ügyes szerelő, vagy amiben felnézel rá. Ezek megvannak mind a jóbarátodban is? Lehet hogy ez az új pasi jobb a beszélgetésekben, de lehet hogy gyakorlati téren egy béna alak, biztosan van gyenge pontja, és lehet hogy kibukhat valami, amivel lenullázza ezt az "ideál" figurát amit képzelsz róla.


Figyelj, én azt tanácsolnám először is, hogy legyél nyitott otthon, és kezdj el beszélgetni a férjeddel is azokról, amikről a pasassal. biztos lehet időt szakítani. Ha egyik téma nem megy, keress másikat. Vagy meséld el, hogy mi jutott eszedbe, és hogy neki erről mi a véleménye...


De ez a barátkozás nagyon nincs rendjén. Ez a pasi már rég nem barát, hanem udvarló. nyilván szeretné hogy lefeküdj vele, de nem hinném hogy önző rosszindulat vezérli. Szerintem biztos nagyon tetszel neki, és ő sem barátként tekint rád. A kérdés az, hogy bodogabb lennél-e vele, mint a férjeddel, vagy hogy a férjeddel való viszonyba át lehetne-e ültetni ezt a plusszt, a beszélgetéseket, a "lelki" azonosulást.


Ja és mégegy. Nem élsz boldog házasságban a férjeddel.


31/N

2009. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitokat es tokeletesen egyet ertek veletek; azt hiszem a segitsegetekkel kezdek rajonni arra, hogy mi hianyzik otthon, ezt mostantol kezdve minden erommel megprobalom megtalalni, es nem egyik naprol a masikra, de veget vetek ennek a plussz kapcsolatnak.Tulsagosan szeretem a ferjemet, ahoz, hogy elhegyjam, megcsaljam, vagy szenvedest okozzak neki.

Megegyszer koszonom

2009. nov. 26. 13:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom,már döntöttél,leírtad az előbb.Én mégis hozzá tennék még valamit.Te iszonyúan vonzódsz ehhez a férfihez,nyilván ő is hozzád.Idő kérdése csupán,hogy megtörténjen a dolog,ha így haladtok tovább.Nem biztos,hogy az a jó döntés,hogy becsapod saját magadat.Lehet,hogy ez a férfi azért jött az életedbe,hogy ráébresszen arra: a kapcsolatod nem a régi már,és talán már nem is érzed magad benne jól.Igen,tudom,hogy ilyenkor az eszünkre kell hallgatni,de néha a szívünk szavát érdemesebb követni.Mérlegelj,én szorítok Neked,hogy jól kerülj ki ebből a helyzetből!Ismerős egyébként,csak nekem nincs babám,se férjem.Ha gondolod,írj még,mire jutottál véglegesen!

2009. nov. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!