Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok errol a tortenet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol a tortenetrol? Velemenyetek szerint tetszem neki?

Figyelt kérdés
Az egyik kirandulas alkalmaval kozeledett hozzam egy fiu, megpedig ugy, hogy olelgetett, puszilgatott, mikornnem volt jo kedvem megkerdezte mi a baj. Semmi nem lett kozottunk akkor. Ra egy evre megtetszett nekem a srac; MSNen nagyon sokszor irtam neki, volt, hogy o is irt,nde az ritka eset volt. Elmondtam neki vegul, hogy tetszik; amire o annyit mondott, hogy jo. Mivelhogy en tul lobbanekony vagyok, 2 napig vartam, hogy valaszoljon, de nem tette, ezert mindenhonnan toroltem, illetve letiltottam. Megigerte nekem, hogy nem mondja el senkinek, hogy en mit beszeltem vele, de kozvetlenul miutan elmondtam ezt neki, ra 2 orara irt nekem, hogy ne haragudjak, de nem tudta magaba tartani. En rakerdeztem, hogy miert mondta el; de o letagadta. Probaltam tobbszor is visszavenni MSNre, de nem fogadott el. A viselkedese pedig teljesen megvaltozott velem szemben; eddig volt, hogy ott alltam mellette, es eszre se vett, nem koszont; most van, hogy napjaba tobbszor is koszon; volt, hogyha latott koszont es sohajtott egyet, illetve egyik alkalommal mig elmentunk egymas mellett vegig egymas szemebe neztunk.
2011. márc. 19. 07:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba..gyökér a gyerek. Elutasítónak találom ezt a történetet nekem is vannak aranyos kis sztorijaim,hogy melyik csaj mikor b*szott át és hogyan,van azért különbség de a végkifejlet ugyanaz..
2011. márc. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy bunko volt, de soha nem volt meg baratnoje, azt se tudja, hogy kell banni a csajokkal. De miert nem tudta akkor elmondani, hogy en nem tetszek neki; miert hagyott itt szenvedni mar honapok ota?
2011. márc. 19. 07:33
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem a bnőm csinálta meg ugyanezt csak kicsit más formában..

nagyon röviden leírom: szakítottunk annó 1 éve,nem akart járni velem,összejöttem más csajjal,az a csaj megcsalt,majd összejöttem egy másikkal azzal 3 hónapot voltam együtt ez a szép ki srománc októberig tartott,majd a régi barátnőm már hónapokkal előtte is járni akart velem.. Most meg mivel h nem volt bnőm "lecsapott rám",de nem engedtem a kísértésnek. Mondtam h nekem idő kell..vártam 1-2 hónapot,szilveszter után talizni akartam vele mert elakartam mondani neki h mit éreztem egész végig iránta..Majd ő mondta h bocsi de ő már neki ez sok volt blabla..megírtam neki fb-n amit már élőben nem tudtam elmondani mer ugye nemakart velem talizni.. Majd február 3.án mégicsak taliztunk úgy volt,hogy összejövünk újra,elcsattant jópár csók ölelés stb.. Mikor hazaértem már letörölt msn ről fb-ről minden létező helyről,de választ nem kaptam rá h miért. Majd egy levélben írta h így lesz jobb mindkettőnknek és egyebek. Mondtam h akkor takarodj innen.Aztán később felkeresett álomfejtés miatt egyik bnőjén keresztül. Most van március 19. és tegnap felkeresett újra,hogy szia mia helyzet?Mondom hagyj békén felejts el stb visszataszító voltam vele és egyebek. Tehát vond le a következtetéseket..:)

17/F

2011. márc. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ja és még az indok ami miatt dobott az az,hogy én nekem csak kefélésre kell mert neki ezt mondták,mikor már jópár nőt megkefélhettem volna,de nekem soha sem arra kell egy csaj.
2011. márc. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ahogy te is irtad...nem ért még a csajokhoz, nincs tapasztalata.
2011. márc. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Erdekes tortened van neked is... De engem egyaltalan nem keres a srac :(

A Te szemelyes velemnyes mi az en storymrol. Te mit tennel a helyembe?

2011. márc. 19. 07:49
 7/10 anonim ***** válasza:
ha nem keres,akkor meg felesleges strapálnod magad rajta.. lépj tovább
2011. márc. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Probaltam, de nem megy :(

Nem tudom miert, de annyira ragaszkodok hozza :( van, hogyha napokig nem latom a suliba, akkor jobb; nem gondolok ra annyit; de ha osszefutok vele; ujra elojonnek belolem az erzesek. Tudom,hogy annyi fiu van meg rajta kivul, de azok kozul egyik se all ennyire kozel az en vilagomhoz.

2011. márc. 19. 07:58
 9/10 anonim ***** válasza:
ugyanez volt velem és azzal a csajjal akit leírtam..de túltettem magam rajta már
2011. márc. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
küldj privátban egy MSN címet aztán adok tanácsokat hogy csináld.
2011. márc. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!