Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ügyes voltam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ügyes voltam? (Többi alul)

Figyelt kérdés
Hát még 13 éves vagyok de egy dolog miatt nagyon lelki bánatom van.Egyszer amikor suliból mentem haza a panel házak között akkor az egyik fiu 14 éves és a sulimba jár ő a menő srác a suliban és leállitott beszélgettünk párszót és egyszer csak magához szóritott mondtam neki engedjen el de behurcolt a lépcső házzban és majdnem megerőszakolt...Épp a falhoz szóritott már levette rólam a kabátot meg a válltáskát de sikerült őt hasba rugnom azt tökön rúgtam és úgy tudtam csak elfutni.És másnap a suliban mintha mi sem történt volna úgy reagált.
2013. dec. 23. 00:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bátor voltál!!! Kerüld ezt a srácot!!
2013. dec. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Legközelebb vágd is orrba, esetleg verd ki egy-két fogát. A lényeg hogy alkoss maradandót, mert az viszi előre a társadalmunkat!
2013. dec. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Olyan ügyi-bügyi vagy. Simogasd meg helyettem a buksikádat... -.-"
2013. dec. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy.
2013. dec. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Angel nem szórakozzni jöttem ide.....Látszik,hogy veled ez még nem történt meg mert akkor nem lennél ennyire éretlen kis szánalmas...Akkor szóljá be gy ha majd veled is megtörtént ez a dolog.Eléggé bunkó vagy öregem :)
2013. dec. 23. 00:16
 6/24 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes vagy! De legközelebb vágd le a kukiját, hogy ilye többet ne csináljon!
2013. dec. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, igen :) de ha még egyszer megpróbálná, a mentő vigye ám el...
2013. dec. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Képzeld, hasonló történt már velem is. És azért voltam bunkó, mert ezt minek kellett kiírni?? Csakis azért, hogy megkapj ilyen válaszokat, hogy "ügyes vagy"? Mert ehhez kérdés kell? Nem mondtad el anyádéknak? És még én lennék éretlen?
2013. dec. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Am itt egy kép rólam [link]
2013. dec. 23. 00:20
 10/24 anonim ***** válasza:
inkább szólj a szüleidnek, ne reklámozd magad
2013. dec. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!