Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg annyira illetlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira illetlen, bunkó voltam?

Figyelt kérdés

Röviden a sztori annyi, hogy párom barátai nem igazán fogadtak el mikor összejöttünk. Most 1 év után jutottunk el arra a szintre, hogy pár mondatot váltottunk és együtt el tudtunk lenni társaságban némi iszogatás mellett. Ők olyan tipikus nagyhangúak és alapvetően összeszokott banda, én meg eléggé csendes és gátlásos vagyok, gondolom ez okozhatta a "kezdeti" problémákat.

Szóval a lényeg, hogy tegnap mikor megérkeztünk az összejövetelre, köszöntem mindenkinek egy kollektív "sziasztok!"-ot, majd mikor bljebb mentünk face to face köszöntem még egyszer, viszont nem pusziltam végig mindenkit... Nem vagyok az a puszizós típus. Volt egy srác akit nem ismertem, neki bemutatkoztam, ő hajolt pusziért, így adtam neki. Mikor ment el az egyik páros -barátom egyik legjobb haverja és a csaja- felálltam én is, hogy köszönjek, ők viszont annyira nem méltattak, hogy egy "sziát" dobjanak (mondjuk többet nem is kellett volna). Amúgy mindenki mástól normálisan elköszöntek.

Mikor ma mondtam barátomnak, hogy ez furi volt, azt mondta, szerinte az volt a bajuk, hogy mikor odaértünk, akkor nem puszilkodtam velük... Hát most komolyan, ha nem nyalok végig mindenkit, már nem is lehet köszönni? Tényleg ennyire fontos a 3 puszi, még ha amúgy nem is kedvelnek? Én voltam a bunkó? Szokjak rá a "mindenkinek puszizás"-ra?


2013. dec. 11. 09:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Gondoltál arra, hogy ezt normálisan megbeszéld a barátoddal? Nem úgy tűnik...


Neki is mondania kellett volna, hogy mi a szokás a baráti körében.

2013. dec. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A pasidnak eléggé bunkó barátai vannak... Ő is ilyen típus???
2013. dec. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, madarat tolláról, embert barátjáról.


Amúgy én sem szeretek a másik nyakába borulni, puszikat osztogatni és végignyalni mindenkit, egyszerűen nem a stílusom. Amíg közted és a barátod közt minden rendben van, ne törődj vele!

Viszont, ha őket pártolja meg, miközben tudja, hogy neked ez nem stílusod, az már baj.

Legyél te több, mint a barátai! Köszönj akkor is, ha bunkóznak, ezzel csak magukat járatják le.

2013. dec. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1, mit kellett volna ezen még megbeszélnünk? Annyira nem zaklatott fel, hogy nem köszöntek (már semmin sem lepődök meg), csak arra voltam kíváncsi hogy én voltam-e a bunkó. Ha igen, akkor rászokok a nagy puszicsatákra -olyanokkal, akik köztudottan nem szeretnek- ha ettől jobb lesz :D

Amúgy szerintem ő sem tud kiigazodni rajtuk. A fent említett srác pl. még soha 1 mondatott sem beszélt velem, ha olyanja van odajön és ad puszit, ha olyanja van akkor nem. Van egy másik srác, ő csak akkor jön oda pusziért, ha a másik két haverjuk nincs ott :D ha ott vannak, akkor csak "heló" van :D a harmadik srác meg, akivel 1 év után most már kommunikálunk -ő utált a legjobban-, vele úgy érzem rendeződött a dolog.


#2, nem. a párom egyáltalán nem olyan, mint ők :)


#3, szerencsére a párom nem olyan, aki ezért rám haragudna. ha nem mondtam volna neki, szerintem észre sem veszi, meg amúgy is tudja hogy nem vagyok puszilkodós.

igyekszem én lenni az okosabb, szerintem ennek is köszönhető, hogy van olyan barátja akivel már beszélgetünk. miután 2 hónapig nem köszönt (pedig heti szinten találkozunk) és elkezdett bemártani barátom anyjánál és a barátomnál is, én válaszképp elkezdtem nagyon kedves és aranyos lenni -nem nyalizósan, csak nemes egyszerűséggel, figyelmességgel. talán csak azért normális velem, mert "győztesnek" hiszi magát, talán azért, mert látja, hogy nem adtam okot az utálatára. de ez mindegy is. okos enged... :)

2013. dec. 11. 09:45
 5/14 anonim ***** válasza:
De mi bajuk van veled egyébként? Mármint nekem fura, hogy így kollektívan nem bírnak.Azt mondod, hogy a barátod egyáltalán nem olyan mint ők, de mégis a haverjuk és bírják, akkor valószínűleg veled lehet valami gond egyébként. Mondjuk nekem az is fura, hogy a barátod hagyta, hogy 1 évig inkább ne vegyél részt a társaságukba és nem kérdezte meg a haverjait, hogy mégis mi bajuk veled és miért viselkednek így veled. Ha egy fiú haverról lenne szó, akinek nincs barátnője és miattad kevesebb időt tölt vele, akkor mondanám, hogy jah féltékeny és ezért nem bír, de itt egy társaságról van szó. Szerintem nem azért nem köszöntek, mert nem adtál puszit, hanem mert annyira tirpákok, hogy semmibe vesznek kb., nem tisztelnek és olyan vagy mint egy hátizsák a hegyen felfelé, nyűg. Nem tűnt fel, hogy mindenkitől elköszöntek csak tőled nem? A barátod terelő szövege volt ez. Vagy veled van valami óriási hiba, ami miatt egy egész társaság nem bír, vagy ők baromi bunkók, bár azért az kétséges. Én a helyedben ink. ezen gondolkoznék.
2013. dec. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én ezt úgy oldottam meg, h nem járok velük egy helyre. van 1-2ember, akikkel jóban vok onnan, de semmilyen összejövetelen nem vok ott.
2013. dec. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Mint már említettem, nagyon csendes és gátlásos vagyok, gondolom első körben ez lehetett gond, mert nem passzoltam közéjük és gondolom látták rajtam, hogy nem érzem jól magam. Másrészt folyton szekálták a barátomat, hogy papucs lett, hű de gáz, hogy szerelmes, stb... Volt amikor pár óra leforgása alatt több, mint 20-szor hívták fel telefonon és "viccből" osztották, hogy milyen gáz, stb. -mert tudták hogy épp együtt vagyunk.

Előttem 2 teljes évig szinte éjjel-nappal együtt voltak négyen. Egyik srácnak sem volt komoly kapcsolata. Mikor összejöttünk, megszakadt a "rendszerük". Gondolom nem a személyemmel volt/van bajuk, mivel meg sem ismertek. Az szúrhatta a szemüket, hogy a párom inkább velem van és nem velük. Miután összejöttünk, 2-3 hónap múlva a másik 3 srác is sorra becsajozott így fel is bomlott a brigád, azóta nagyon ritkán járnak össze.

Az egyik srác, szinte családtag barátoméknál, ő az, akivel már legalább beszélő viszonyban vagyunk. Ő volt a legnehezebb eset, csinált csúnya dolgokat, de már vége...Remélem.

2013. dec. 11. 10:51
 8/14 anonim ***** válasza:
3 puszi? Diliséknél 2 már nem is elég?
2013. dec. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
akkor meg csak simán bunkók.. enny..:S mik azok a csúnya dolgok? hány évesel vagytok?
2013. dec. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nálunk anno divat volt a 3 puszi... Csak valahogy 16-17 évesen leszoktam róla.
2013. dec. 11. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!