Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarom elveszíteni barátké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elveszíteni barátként, de több volt köztünk. Mégis mit tehetek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátomról van szó. Bulit tartottunk pénteken.

Szokásosan ment minden, jól éreztük magunkat tánc,pia,kaja stb.. :)

Aztán az este végén (hajnalban- reggel) kettesben maradtunk a sráccal. Ő elkezdte simogatni a kezem, de ezen nem lepődtem meg, mert máskor is történt ilyen, ha vigasztalt. (Ugyanis előtte sírtam..)Aztán elkezdte simogatni a combom, átölelt. Furának tartottam a dolgot, de mégsem ellenkeztem.. Én is elkezdtem simogatni, egyszerűen nem értem, hogy miért. Utána kétszer is megcsókolt. Azután ugy tettünk, mintha nem történt volna semmi, nem is beszéltünk róla. Elköszöntünk egymástól a hazafele úton, hogy majd beszélünk stb stb.. Aznap este még keresett, de tegnap, meg ma már nem. Ez a dolog előtt szinte minden nap beszéltünk, talalkoztunk. Nem szeretném elveszteni őt, mint barát szükségem van rá. Mit tegyek? 19/L



2013. dec. 23. 06:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amint elkezdted te is simogatni,és csók is volt... na ott már elvesztetted,mint barát. Az ő szemében meg kb soha sem voltál az. Legközelebb gondold át mit teszel,mert nem fair játszani a másikkal.
2013. dec. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia szerintem meg kellene beszélnetek, ha nem érzel iránta semmit, akkor mondd el neki, voltam már én is hasonló szituban csak mi le is feküdtünk egymással, és tudtunk úgy barátok maradni, mint ha semmi nem történt volna.Két intelligens ember ezt meg kell tudja beszélni.
2013. dec. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Legyél őszinte hozzá. Ha tényleg barátodnak tartod, megérdemli, hogy őszinte legyél hozzá, tiszta vizet önts a pohárba. Lehet, hogy az igazság fáj, de inkább fájjon neki az, hogy őszinte vagy hozzá, minthogy hazudsz.
2013. dec. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, értettem. Vissza fordíthatatlan, egyszóval sosem lesz olyan, mint régen. De ha már arról van szó, hogy ki fair és ki nem , akkor azt elárulom, hogy előttem kb félóra-órával 2-3 csajjal lejátszotta ugyan ezt, de nekem nem volt feltűnő, mivel ez volt a megszokott viselkedés tőle. Nekem csak rosszul esett, hogy kezdeményezett ilyet, tudom én is hibás vagyok, mert viszonoztam a dolgokat. Én ugy érzem, hogy őt nem érinti tul mélyen, ami pedig engem illet kicsit megtörtem, mert elvesztettem azt, akit a legjobb barátomnak hittem. Köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 23. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!