Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Nagyon fontos nekem, és nem akarom elveszíteni. (kicsit hosszú lesz)

Figyelt kérdés
Vőlegényemmel több mint 4 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, 1 éve külföldön dolgozik, és ritkán jár haza, de tudja hogy kitartok mellette és várok rá. Nemsokára több időre kimegyek én is így együtt lehetünk amit már nagyoon vártam, illetve egy éven belül én is megyek ki dolgozni. Viszont sokszor rajta azt látom, hogy neki már totál elege van mindenből, mármint hogy messze vagyunk, és teljesen magába zárkózik, ilyenkor azt hangoztatja hogy lehet a kapcsolatunk sem bírja ki a távollétet, pedig én sosem adtam rá okot hogy ezt higyje, sajnos ilyenkor elég rossz hangulatban van semminek nem örül, és teljesen kilátástalan látja a dolgokat. Elég sok gondunk van, amiket ésszerű elképzelésekkel pár éven belül teljesen meg tudnánk változtatni, viszont mintha már nem érdekelné, kezdi feladni, pedig ha ezek a dolgok nem lennének teljes lenne a boldogságunk. Nagyon sokszor beszélgettem már vele erről, olyankor próbálom észhez téríteni, és megnyugtatni, illetve a barátai is. Nagyon makacs és nem hallgat senkire. A tanácsotokat kérném, hogy hogyan segítsek neki mint társa hogy jobban érezze magát, és legyenek céljai, mert sajnos most nincsenek!! A szokásos üljünk le és beszéljük át, már többször is megvolt! Orvoshoz, mármint pszichiáterhez biztos nem megy. Valami jó ötletet :/
2013. dec. 18. 23:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem sok ötletem van, szerintem akkor fogsz tudni legtöbbet segíteni neki amikor kimész hozzá a hosszabb időre. A vőlegényedben úgy gondolom nagyon sok most a stressz ezért viselkedik így, talán nem bírja a magányt ott külföldön így nem is tudja kezelni a stresszt.

Biztos meg tudjátok oldani, nem tűnik úgy mintha nem érdekelné semmi mert akkor dolgozni sem dolgozna. Talán egy pszichológus segíthetne.

2013. dec. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!