Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz ha egyik legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz ha egyik legjobb lánybarátom kezd tetszenni? Nem tudom hogy tekintsek rá? Egyre többet gondolok rá ez is baj?

Figyelt kérdés

Sose volt egy barátnőm se 16 éves vagyok. Soha nem hittem volna hogy ő fog kezdeni tetszeni. Nagyon jóban vagyunk egymással. Mindent elmondunk egymásnak és bízunk is egymásba. Nagyon sok szeretet kapok tőle odafigyelést, törődést. Minden gondonban, bajomban segített és én is neki. Mindig ott vagyunk egymásnak.

Félek hogy jobban fogok kötődni hozzá.


De viszont van barátja, és egyáltalán nem tudom hogy tekintsek rá. Nagyon össze vagyok keveredve lehet én vagyok a hülye.

Egyre többet gondolok rá és aludni se nagyon tudok. Már többször álmodtam vele mivel már sokszor mentünk el sétálni hogy beszélgessünk, vásárolni stb


2013. dec. 23. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gond, csak annyiban, hogy van barátja. Amíg ez így van, sok mindent nem tehetsz.
2013. dec. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eléggé, mert lányoknál barátságból nem lesz szerelem.
2013. dec. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is a barátommal vagyok most együtt. Átalakult szerelemmé egy idő után a kapcsolatunk, de szerintem rengeteg lánynál fennáll még ez, miért ne lehetne?
2013. dec. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor helyesbítek: csak azoknál a lányoknál lehet barátságból szerelem, akik gyakorikérdésekre írnak :)
2013. dec. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!