Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány vagyok. Normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok. Normális, hogy megalázónak érzem, ha én keresem a fiút?

Figyelt kérdés
Csak arra tudok gondolni ilyenkor, hogy nem érdeklem (eléggé), én mégis futok utána.. nem félénkségről van szó. Úgy döntöttem, most az egyszer végre el akarom érni, amit akarok, de utoljára is én írtam neki, lassan egy hónapja nem keresett. Nem fogok nagyon elkeseredettnek tűnni? Mert az nem vonzó...
2013. dec. 23. 11:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Csak annyit, hogy boldog karácsonyt, és hogy nincs-e kedve találkozni még idén. Hát én is örülök :)
2013. dec. 28. 14:32
 12/12 Dr. Klauw válasza:
Sok sikert hozzá!!!
2014. jan. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!