Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szoktatok mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szoktatok mondani egy ilyen meghívásra? Hogy lehet elfogadni úgy, hogy a fiú ne gondoljon többet barátságnál?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút pár hónapja, ugyanott tanulunk. Nekem időközben volt egy rövid kapcsolatom, de a srác szakított velem. Ezen még nem teljesen jutottam túl, meg egyébként is ez a srác nekem csak egy barát.


Nagyon sokat chatelünk, mert egyébként messze lakik és most elhívott forralt borozni. Nos, nem is tudom, mit mondjak neki. Lenne kedvem élőben is beszélgetni vele, de félek félre értené, ha igent mondanék.


Ti mit szoktatok ilyen helyzetben csinálni? Mit lehet mondani egy ilyet meghívásra? Hogy fogadjam el úgy, hogy ne gondoljon többet barátságnál?


Sajnos nem nagyon vagyok tapasztalt e téren.

18/L



2013. dec. 23. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem fogadd el a meghívást és ha a randi után is csak barátként tekintesz rá mond meg neki ugy hogy ne legyél sértő :)
2013. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát elég egyértelmű mit akar sztem

ha nem akarod ne menj fel hozzá

2013. dec. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 WheneverYouWant ***** válasza:
azt hogy mit fog gondolni a srác.. azt nem tudod befolyásolni... ez azért van mert emberek vagyunk.. önálló gondolkodó lények. Fogadd el nyugodtan a meghívást menjetek el érezzétek jól magatokat.. és ha bepróbálkozik nálad állítsd le.. lehet hogy szomorú lesz de mond el neki hogy szivesen vagy vele de több nem lehet... ha jófej megérti ha meg nem akkor felesleges bármin is gondolkozni.
2013. dec. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 zotanbro ***** válasza:
nem fogadod el a meghivast
2013. dec. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egyántalán nem biztos hogy többre gondol sőt szerintem ha többre gondolna akkor nem forralt borozni hívott volna el hanem mondjuk valami romantikusabbra
2013. dec. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Agreed, nem biztos, h többet akar.


Tipp: 1x menj el vele, érezd jól magad, ne feszengj, 2x már nem kell elmenned.


27/F

2013. dec. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért a forralt borozás is lehet romantikus, hangulatos program, épp emiatt tartok tőle. :)
2013. dec. 23. 17:32
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki mit érzel, mind kettőtöknek úgy a jó ha tisztázzátok utána lehet barátkozni
2013. dec. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd kislány, ha egy fiú akar valamit, idő után ki is mondja.


Ha nem akar semmit, és nem mondja ki, akkor barátok lesztek, ha akar valamit és nem mondja ki, az nem a te hibád, az ilyen szerintem menjen vissza, és még toljon pár évig csattogós lepkét. Ha meg valamit akar, és ki is mondja, akkor előtted a lehetőség, h visszautasítsd.


Sztem több lehetőség nincs. :)

2013. dec. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Jól hangzik, ki lesz még ott?", vagy egyszerűen "Rendben, de csak barátokként".
2013. dec. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!