Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el/utaljak rá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DiaLány kérdése:

Hogy mondjam el/utaljak rá a legjobb barátomnak, hogy nem érzek többet barátságnál?

Figyelt kérdés

A legjobb fiú barátom belém szeretett azt hiszem..Legalábbis a jelek nagyon ezt súgják..M

ár vagy 3 éve húza-vonom kapcsolatban vagyunk..Egyszer egyikünk tetszett a másiknak,másszor másikunk az egyiknek.. És most megint ide kerültünk..

Nagyon imádom,de igazából még nem tudom,hogy mit is akarok..Eltudom képzelni magunkat egy párként..de nem most,hanem mondjuk 1-2 év múlva,mivel még osztálytársak is vagyunk,és talán akkor már nem lenne baj belőle,ha netán szakítanánk,mivel akkor már nem látnánk nagyon egymást. De félek,hogy ha nem működne a dolog,akkor már nem lenne ugyanolyan a barátságunk utána vagy lenne-e egyáltalán barátságunk.. De most is félek tőle,hogy ha mondanám neki,hogy most nem akarom a dolgot..tuti,hogy megbántódna vagy gáznak érezné magát,és akkor sem lenne ugyanolyan a dolog..

Szóval segítsetek,aki volt már ilyen helyzetben,hogy lábalt ki belőle?

16L


2013. dec. 15. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha van egy kis önbecsülés a fiúban ,akkor nem marad továbbra is a barátod:)
2013. dec. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért is?:)
2013. dec. 15. 00:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha komoly kapcsolatot/járást szeretne veled,akkor nem fogja beérni a barátsággal.

Én már voltam hasonló esetben:)

2013. dec. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is voltam ilyen helyzetben

vagy járunk vagy nem akar a barátom lenni ez volt a lényege:D

2013. dec. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Remélem ő nem ebbe az esetbe fog tartozni.:)

Barátnőmmel pár hete beszéltek rólam,és mondta,hogy még ő sem nagyon tudja,hogy mit akar tőlem,úgyhogy annyira nem tervezheti komolyan :)

2013. dec. 15. 00:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobb is neki így ,mert én utána ismertem meg egy sokkal jobb lányt:P
2013. dec. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D:D
2013. dec. 15. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!