Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha jóval gyakrabba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha jóval gyakrabban kívánom és akarom a barátom, mint fordítva?

Figyelt kérdés
Eddig egyszer feküdtünk le,mindketten szüzek voltunk,bénáztunk,de azért jó volt.Én benne lettem volna másnap is,neki elég volt ha kivertem neki..Nem merem neki mondani,mert mindig mondja hogy ő nem csak a szex miatt van velem,és hogy jobban várja este azt,hogy összebújjunk mint hogy egymáshoz nyúljunk.Én sem kihasználni akarom,de szívesen csinálnám többször,a szexbe meg gondolom majd belejövünk,de milyen már ha nagy részt én mondom neki,hogy szeretném?17/L,barátom is 17.
2013. dec. 23. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen? Engem sem alapozott meg annyira talán még most sem. Jó dolog, de nem a világ mindenség. Mondd meg neki nyugodtan, nem hiszem hogy gond lenne belőle.
2013. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igy :

drágááám ( vagy ahogy hivod)

én nagyon kivánlak és tudom hogy nem csak szexért vagy velem, de jól esne ha többszőr szeretkezhetnénk :$$

2013. dec. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Először is: nem mered neki megmondani? o.O Aaaaz szép. Egy kapcsolatban mindent meg kell hogy tudjatok beszélni. Durva, ha még enynit sem bírsz neki elmondani.

Másodszor: Ha már az elején nem stimmelnek az igények, az már régen rossz. Olyat kell választanod, akivel hasonló mennyiséget/minőséget szerettek.

Nekem is volt ezzel egyszer problémám, a volt barátom talán ha havonta egyszer akart szexelni. Neki ennyire volt igénye. Nekem a napira van. Nem is voltunk sokáig együtt...

2013. dec. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha hiányod van keress meg
2013. dec. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is már kezdem magam kellemetlenül érezni, hogy már naponta kívánom, ő meg ennél ritkábban

24/L

2013. dec. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem akarom emiatt kidobni,amúgy szeretjük egymást.
2013. dec. 23. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont beszéld meg vele. Kapcsolatban így szokás.
2013. dec. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!