Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknál az okozza az önbizalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknál az okozza az önbizalomhiányt, hogy semelyik fiú szeme se akad meg rajtuk. Nálam pont fordítva. Részletek lent! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szóval, másoknál az a probléma, hogy általában nincs is udvarlójuk, és emiatt önbizalmuk sincs, mondván, hogy biztos csúnyák, azért nem keresik őket a fiúk. Nálam pont fordítva, számos komolyabb és kevésbé komoly "bimbódzó" kapcsolatom volt már, nyáron 3-4 is, ami komolyabb volt, de ebből már mindegyik eltűnt, és ez nekem eléggé fáj. Kezdem úgy érezni, hogy velem van valami probléma. Pórbálok az emberekkel mindig minden esetben őszinte lenni, kedves és unalmasnak se tartom magam, humorérzékemmel sincs gond. Nem vagyok az megközelíthetetlen valaki, de azért mégis tartom magam ahhoz, hogy nő vagyok és ne borulok csak úgy a férfiak nyakába. A szex se tabu nálam, ezekkel az "udvarlóimmal" is hülyültünk 18+-as viccekkel, beszólásokkal. És mégis valahogy egy idő után eltűnik mindenki.. az utolsó fiú, akivel nyáron volt valami, az most törölt ki teljesen váratlanul faceről, pedig tegnap még egész jól elbeszélgettünk. Írtam neki, hogy mi a baj, elolvasta, de nem válaszolt. :/ Az ez előtti "kapcsolatom"-ban a fiú talált magának egy másik lányt, és elég aljasan tette ezt, mert nem is szólt, én meg tovább jópofiztam neki abban a tudatban élve, hogy akkor köztünk alakulgat valami. Aztán persze egy idő után leesett a dolog, és megkérdeztem, hogy mi a baj. És mondta, hogy talált mást. Az az előttivel meg nyaralás alatt ismerkedtem meg, de ő túl messze lakik, így facen teljesen elhalt a kapcsolatunk. Röviden ezek a történeteim.. Kezdem úgy érezni, hogy velem van a baj. Mind három esetben a fiú kezdeményezett, szóval nem is mondható az, hogy én másztam rájuk, azért untak meg. És ez olyan rossz érzés, mert igen, sokan bepróbálkoznak, akad köztük komolyabb is, de 1-3 hónap alatt valahogy véget ér az egész, egyszer hirtelen, egyszer meg csak egyszerűen arra vagyok figyelmes, hogy már 2 hete egy szót se beszéltünk. És ez jobban el tudja venni az önbizalmamat, mintha egyáltalán nem is keresnének, mert most olyan érzésem van, mintha a BELSŐMMEL lenne gond... pedig én tényleg magamat egy nagyon egyenes embernek tartom.. de hát, ez van.. L Köszönöm annak, aki végigolvasta. Nektek erről mi a véleményetek? Mi lehet a gond?
2013. szept. 23. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? Volt már kapcsolatod?
2013. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ez az utolsó, aki most letörölt facebookról, az még 3-4 napja írta nekem először, hogy szeret.. vagyis csak facen hülyültünk, én pedig azt válaszoltam rá, hogy "tudom'. és ezen picit besértődött, hogy jobban örült volna neki, ha azt írom neki, hogy én is szeretem őt. szóval voltak ilyen dolgok, de úgy érzem, hogy kellően érzékeltettem vele azért én is, hogy szimpatikusnak találom a srácot
2013. szept. 23. 20:07
 3/12 A kérdező kommentje:

igen, volt egy másfél éves, aminek lassan kb egy éve lett vége.

aki most törölt, az 18 éves.

aki talált más lányt, 21 éves.

akivel meg nyáron volt valami, az 26.


én 18 éves vagyok

2013. szept. 23. 20:07
 4/12 anonim ***** válasza:
ugye nem Bori a neved? :D
2013. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
bocsánat, én 17 vagyok, elírtam. nem, nem Bori :D
2013. szept. 23. 20:09
 6/12 anonim ***** válasza:
csak beszélgettetek, vagy volt komoly is? A leirásból nem derül ki teljesen
2013. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Na. Akkor vegyük egyesével.


A 26 evessel volt csók, illetve tipi-tapi ruhán keresztül csók közben. Utána hazajöttem a nyaralásból és szépen elhalt facen a távolság.


Az, aki talált magának új csajt és 21 eves, azzal csók meg ilyesmi nem volt, de például egyik randin kaptam tőle rózsát, meg mindig mondogatta, hogy hianyoztam neki. Meg az egyik éjjel, mikor facen beszeltunk, akkor mondta h nézzek ki az ablakon és ott állt! Meg nagyon talizni is akart, írta h hiányzom neki.. Szóval ez is elég közel volt egy kapcsolathoz. Itt csak ölelés illetve puszi volt.


A harmadik, aki 18 eves, es aki most letörölt az egy ismerősöm ismerőse és mar fel éve facen beszélünk, de nagyon szimpatikus volt a srác. Itt csak nagyon erős utalgatasok voltak, például mikor még csak barátok voltunk, akkor meséltem is arrol a 26 évesről, és akkor az írásából láttam h féltékeny, így inkabb hagytam. De mar előtte is tett utalásokat arra, hogy bejövök neki. Meg most ezen a heten hulyultunk, mert mondta h stréber vagyok, en erre szám viccből megsertodtem. Es akkor erre írta, hogy "tudod, hogy szeretlek". En viccesen visszairtam, hogy "tudom". És erre ő: "jobban örültem volna neki, ha azt írod, hogy te is". Meg sokszor beszelgettunk természetesen komoly témákról, rengeteg utalást tett arra, hogy bejövök neki, és többe kevésbé viszonoztam is. Még tegnap is olyan jol elbeszélgettünk, és ma látom h letiltott. Megkerdeztem h mi a baj. Elolvasta, nem irt. Írtam neki még egyszer, hogy nem kötelező válaszolnia, csak annyit el szeretnek mondani, hogyha valaki rólam valami rosszat mondott, vagy keverte a szart, akkor tudja h én mindig egyenes és őszinte voltam vele. (A ő baráti körében elég gyakori az ilyen keverés kavaras, es gondoltam h valaki jol bezáztatott engem nála h hazug vagyok vagy vmi ilyesmi). Most szeptemberben jött volna el a varosomba talizni, amit szinten ő kezdeményezett, nem is egyszer! Es mindig írta h nem felejtette am el, csak közben dolgoznia is kellett, de szeptemberben mindenképp jon. 200 km van köztünk, ezt lett volna az elso tali. És akkor most letorolt. Röviden ennyi. Bocsi a rövidítésert es az ekezetek hiányaert :)

2013. szept. 23. 20:35
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem túl komolyan vetted a dolgokat. A leirtak alapján tulajdonképpen nem sok minden volt közöttetek. Nem lehet, hogy mégis nyomultál?
2013. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát, az tuti nem. :D ha kéne választani, akkor inkább mondanám azt, hogy kevésbé jeleztem vissza nekik, minthogy nyomultam volna.. de ez se igaz! úgy érzem, hogy megtaláltam az aranyközéputat, azért elvártam, hogy az esetek 75%-ban a pasi kezdeményezzen, de azért volt, mikor én kezdeményeztem, de mondom, legtöbbször épp az, hogy nem én. és főleg ezeknél a nagyobb dolgoknál nem én. ők írtak rám mindig, ő kezdeményezték a talit (mind 3 esetben), mindegyiknél volt egy kicsi olyan is, mikor nem az, hogy összevesztünk, de volt feszültség köztünk, és akkor általában én sértődtem meg. :DD de ezek se olyanok voltak, hogy most akkor napokig nem szóltunk egymáshoz, 2-3 percesek voltak. például, akivel volt tipi-tapi, az megfogta a fenekemet és akkor nekem úgy hirtelen jött és kibújtam a kezei közül meg kérdezgette, hogy mi a baj, de részben nem tudtam megszólalni, részben mivel ő más nemzetiségű, ezért angolul beszéltünk, és nemhogy magyarul, de még angolul se tudtam volna mit mondani, szóval akkor pár percig így kérdezősködött meg bocsánatot kért. szóval ilyen apróságok mindenhol voltak. de nem érzem úgy, hogy én nyomultam volna. most egy kicsit igen, mert egymás után kétszer is írtam ennek a 18 évesnek, mindkettőt elolvasta, de egyikre se válaszolt. és lehet h a második üzit el se kellett volna küldeni, de ha - így utólag - pasiként nem is sikerült volna összejönnöm vele, szerintem havernak nagyon jó haver volt.
2013. szept. 23. 20:58
 10/12 anonim ***** válasza:
ne haragudj, ha kicsit bunkónak fogok tűnni, de nekik is ennyit irtál mindig?
2013. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!