Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dragonkalo kérdése:

Ha egy lány azt mondja, hogy cuki vagyok, az jót vagy rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Olyan értelemben,hogy friendzone,vagy azért mondja,mert tetszik neki.

2013. dec. 23. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem általában rosszat jelent.
2013. dec. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Cuki, aranyos az mind a lehető legrosszabb jelzők közé tartoznak.

Amelyik lány (kb. mindegyik) azt mondta rám, hogy aranyos vagyok azzal rövidesen véget is ért az ismerkedés.

Nagyjából azt jelenti, hogy nem hányom el magam, ha rád nézek de ne akart haverságnál többet.

2013. dec. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Én akkor szokom azt mondani, mikor nem akarom azzal megbántani,h : "Bocs, de baromira nem vagy az esetem!" :))
2013. dec. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
inkább rosszat. mármint ha járni szeretnél vele.
2013. dec. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Rosszat.Barát zónát jelent...
2013. dec. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én azokra szoktam mondani, hogy cuki vagy aranyos, aki tetszik...vagy akibe szerelmes vagyok.

Szerintem attól is függ, hogy a lánynak mi jön be.

Ha mondjuk a fiú, aki tetszik, előttem bénázik, olvadok, hogy milyen aranyos, pedig 18 múltam...:))

2013. dec. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én csak arra mondom, hogy cuki meg aranyos, aki bejön. szóval nálam jót jelent. nem fogom azt mondani, hogy huuu te egy szex isten vagy már ránézésre is
2013. dec. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Attól függ hogy mit érez a csaj... Én pl ha azzal a sráccal beszélek,aki bejön nekem,akkor többször mondom,hogy aranyos,stb,próbálok vele "bókolni". De mint az előttem szólók is mondták,valóban,baráti szint is lehet...
2013. dec. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nő szájából:

"A cuki jelentése ugyanaz, mint az aranyos. Ha pasi külsőjére mondjuk, akkor azt jelenti, hogy semmi jó tulajdonságot nem tudsz róla mondani, ezért kifogásokat keresve lecukizod, Tudom, hogy nagyon gonoszul hangzik, de ez a kiábrándító női valóság. Lehet, hogy barátzónás, mert lényegében nem akarod megbántani, tehát annak ellenére, hogynem az eseted, számít neked. "

2013. dec. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam mondani ha helyes a srác
2013. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!