Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy valamelyik lány vagy fiú rosszat terjeszt rólam és ezért nem akar egy környékbeli lány sem közeledni felém fb-m, ellenbe távol élő lányokmeg buknak rám időnként?

Figyelt kérdés
Elég furcsának tartom, hogy míg a környékbeli lányok nem közelednek felém fb-n sem, se élőben nem adnak jeleket, addig távol élő lányok meg helyesnek tartanak és bejelölnek, rám írnak, lájkolják a képeimet. Pedig direkt levettem a lakhelyemet is már, nehogy amatt kerüljenek a környékbeli lányok, de úgy látzsik már késő, szerintem már ismernek és direkt kerülnek valamiért, olyan sok lány él pedig erre felé, nem értem miért nem kellek egyiknek sem, miért csak távol élő csajok tapadnak rám?:(
2013. szept. 6. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A közeliek ismernek a távoliak meg nem. Problem solved.
2013. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen.


Hasonló műsort az exem is csinált az egyik portálon, privát irogatott a pasiknak. Erről van tudomásom.

2013. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nő vagyok


2-eske

2013. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen velem is eljátszották.

azóta noname embrekkel ismerkedek akik csak aludni járnak a városba és kb. senkit nem ismernek. ilyen aszociálisak

érdekes mind bukik rám szóval nem bennem a hiba..

2013. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!