Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érzek tulajdonképpen? Mi ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek tulajdonképpen? Mi ez?

Figyelt kérdés

Van egy férfi (25), akit három éve ismertem meg egy szórakozóhelyen. Utána egyből lefeküdtünk egymással. Kérdezte, hogyan tovább, de én nemet mondtam. Aztán szeretők lettünk. Én beleszerettem, de szerintem ő nem akart velem igazán kapcsolatot. Közben összejöttem egy másik férfivel. Akkor megkeresett, azt mondta megkomolyodott, de én nemet mondtam, mert kapcsolatban álltam azzal a másik férfivel, és nem akartam megcsalni. Aztán vége lett a kapcsolatomnak, és megint eszembe jutott. Sokszor gondolok rá, s úgy érzem, mi összeillünk. Nem tudom ezt megmagyarázni, egyszerűen ezt érzem. Sajnálom, hogy nem próbáltuk meg, és magam is okolom emiatt, hiszen kétszer is elutasítottam, pedig közte már beleszerettem. Most neki barátnője van már egy éve, és megöl a féltékenység.

Akkor most tényleg szeretem őt?

Igaz szerelem ez???


2013. dec. 24. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez úgy hívják párkapcsolati analfabétaság.
2013. dec. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szereted, csak egyedül maradtál és mivel eszedbe juttot milyen jó volt vele, fellángoltál, de semmi igaz érzelem, velem is volt ilyen...
2013. dec. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy szerelmes. Csak végül nem te mondtad ki az utolsó szót, ez az ami "ingerelhet".

Plusz ő eg lehetőség volt neked a múltban, és mivel most egyedül vagy, vágysz rá. Arra, ami már nem lesz a tiéd. Úgyhogy fogadd el, lépj tovább és keress magadnak pasit :)

2013. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!